Brazilija draugiškose rungtynėse įveikė JAV © Eurofootball.lt
Sekmadienį draugiškose rungtynėse tarp Šiaurės ir Pietų Amerikos čempionų JAV ir Brazilijos komandų Čikagoje pergalę rezultatu 4-2 šventė Brazilijos rinktinė.

Amerikiečiai pirmieji įmušė įvartį - 21 minutę po Landono Donovano pakelto kampinio kamuolys atšokęs rikošetu nuo Carloso Bocanegra krūtinės įskriejo į vartus. 33 minutę brazilai rezultatą išlygino, kai po Kaka smūgio vartininkui Timui Howardui atmušus kamuolį šis atšokęs nuo Oguchi Onyewu atsidūrė tinkle.

Antrajame kėlinyje sužaidus aštuonias minutes Lucio smūgiu galva po kampinio išvedė brazilus į priekį, ir nors JAV saugui Clintui Dempsey buvo pavykę išlyginti skirtumą, 75 minutę Brazilijos rinktinės persvarą baudos smūgiu atstatė Ronaldinho, o mačo pabaigoje 11 metrų baudinį dar pridėjo Elano - "Copa America" čempionai įveikė stipriausią CONCACAF komandą rezultatu 4-2.

Savo turą JAV brazilai baigs trečiadienį Bostone draugiškomis rungtynėmis su Meksika.

Savaitgalį taip pat vyko ir daugiau draugiškų tarptautinių rungtynių. Pergales iškovojo būsimo Europos čempionato šeimininkės Šveicarija, kuriai pavyko 2-1 nugalėti Čilę, ir Austrija, kuri rungtynėms pasibaigus be įvarčių 0-0 privertė po baudinių serijos pasiduoti Japoniją.

Iš europiečių taip pat žaidė Kipras, kuris nugalėjo Armėniją 3-1, Afrikos šalių dvikovoje Gana 2-0 įveikė Maroką, tuo tarpu Amerikoje vyko daugiau draugiškų mačų.

Venesuela trimis įvarčiais per paskutines 25 minutes 3-2 nokautavo Paragvajų, Ekvadoras 5-1 sutriuškino Salvadorą, Peru 2-2 sužaidė su Kolumbija, Kosta Rika 0-0 su Hondūru, o Meksika 1-0 įveikė Panamą.