"Borussia" prarado taškus prieš autsaiderius, "Bayern" nugalėjo "Gladbach" (VIDEO)

Šeštadienį Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse įvyko šešerios 8-ojo turo rungtynės.

Paskutinėje turnyrinės lentelės pozicijoje žygiuojanti "Ingolstadt" savo žiūrovų akivaizdoje sugebėjo atimti taškus iš Dortmundo "Borussia" ekipos. Thomo Tuchelio auklėtiniai tik rungtynių pabaigoje išplėšė lygiąsias rezultatu 3-3.

Pirmajame kėlinyje šeimininkai įgijo dviejų įvarčių pranašumą, kai pasižymėjo Cohenas ir Lezcano. 59-ąją minutę Pierre'as-Emerickas Aubameyangas sušvelnino atsilikimą, tačiau jau kitos atakos metu "Indolstadt" vėl įgijo dviejų įvarčių pranašumą.

Atrodė, kad šeimininkai gali iškovoti pirmąją pergalę šiame sezone, tačiau "geltonai juodi" pralaimėti nesiruošė ir Adrianas Ramosas 69-ąją minutę vėl sušvelnino atsilikimą. Išlyginamasis įvartis krito jau per pridėtą teisėjo laiką, pasižymėjus Christianui Pulisičiui.

"Indolstadt" klubui tai buvo vos antrasis taškas, o "Borussia" po lygiųjų su 14 taškų lieka šeštoje pozicijoje, tačiau atsilikimas nuo lyderių ne toks ir didelis - 3 taškai.

Tuo tarpu šalies čempionas Miuncheni "Bayern" daugiau klysti nebuvo nusiteikęs ir namuos rezultatu 2-0 nugalėjo Mionchengladbacho "Borussia".

Kitose rungtynėse pergales šventė "Hoffenheim", "Darmstadt", "Freiburg" ir Berlyno "Hertha".

"Ingolstadt" 3 - 3 "Borussia"

"Bayer" 0 - 3 "Hoffenheim"

"Darmstadt" 3 - 1 "Wolfsburg"

"Freiburg" 2 - 1 "Augsburg"

"Hertha" 2 - 1 "Koln"

"Bayern" 2 - 0 "Borussia Gladbach"

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/9826037" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>