"Bordeaux" ir "Nice" akistata baigėsi be įvarčių

Šį vakarą įvyko pirmasis 27-ojo "Ligue 1" turo mačas. Jame susikovė turnyrinės lentelės vidutiniokas "Bordeaux" ir bent jau kol kas dėl prizinių vietų kovojantis "Nice".

Rungtynės klostėsi gan apylygiai, taigi, lygiosios yra dėsningas rezultatas. Vis dėlto, Bordo esančiame "Matmut Atlantique" stadione susirinkę sirgaliai liko kiek nusivylę, nes ekipos išsiskyrė be įvarčių.

Kita vertus, net ir be jų veiksmo aikštėje netrūko. Jau aštuntąją minutę kamuolį galvą smūgiavęs "Nice" futbolininkas Paulas Baysse pataikė į skersinį, o Valere Germainas turėjo net dvi progas pirmojo kėlinio viduryje.

Kiek vėliau keletą progų turėjo "Bordeaux" snaiperis Cheikhas Diabate. Per paskutiniąsias dešimt minučių abi ekipos taip pat galėjo pasižymėti, bet Germaino smūgį atlaikė vartininkas, kuomet šeimininkų atstovas Thomasas Toure prasmūgiavo virš vartų.

Svečiams iš Nicos iškovotas taškas leido bent laikinai atitrūkti nuo "Saint-Etienne", kuris savaitgalį svečiuose grumsis su pajėgia "Marseille" komanda. Kitas jį galintis aplenkti "Lyon" irgi išvykoje žais prieš "Lille".

Dėl panašių daugelio ekipų rezultatų "Bordeaux" blogiausiu atveju taip pat gali kristi žemyn net per tris pozicijas.

<!-- BEGIN of Soccerway widget HTML fragment  -->

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/16/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>