Be svarbiausių žaidėjų rungtynes pradėjęs „Bayer“ rungtynių pabaigoje išplėšė lygiąsias © AFP nuotr.

UEFA Europos lygos pirmose aštuntfinalio rungtynėse Lėverkuzeno „Bayer“ išvengė pirmojo pralaimėjimo šiame sezone.

Xabi Alonso auklėtiniai svečiuose rezultatu 2:2 sužaidė su „Qarabag“ klubu iš Azerbaidžiano.

26-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Yassine‘as Benzia. 45+2 minutę rezultatą padvigubino Juninho.

70-ąją minutę rezultatą sušvelnino po keitimo aikštėje pasirodęs Florianas Wirtzas. 90+2 minutę rezultatą išlygino taip pat nuo suolo pakilęs Patrikas Schickas.

„Roma“ 4:0 „Brighton“;

„Sparta“ 1:5 „Liverpool“.

• Dzin ta taurě

Kai kurie klubai žiuriu visiškai děja ant tu euro tauriu. Žaidžia su ne pagrindiněm sudětim. Kai kuriuos galima suprast, favoritai. Bet net ir panašaus pajegumo komandos, čiut ne rezervu žaidžia.

• 8
  • Intensyvus tvarkaraštis

Na manau nėra dzin , treneris jeigu tik gali pailsinti savo lyderius , jis būtinai tai padarys . + Jeigu žaidžia prieš tikrai silpnesni varžovą