"Barcos" startas Ispanijoje: L. Suarezo "hat-trickas" ir triuškinanti pergalė (VIDEO)

Šeštadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse tęsiasi naujojo sezono kovos.

"Camp Nou" stadione savo pasirodymą pirmenybėse pradėjo čempionai "Barcelona" futbolininkai. Luiso Suarezo ir Lionelio Messi vedami katalonai Sevilijos "Real Betis" ekipai nepaliko jokių vilčių.

6-ąją minutę po puikaus Jordi Albos perdavimo "Barcą" į priekį išvedė Arda Turanas, tačiau varžovai jau 21-ąją minutę puikiu baudos smūgiu išlygino rezultatą.

Vis dėlto katalonų tai nesutrikdė ir artėjant pirmajam kėliniu į pabaigą po įvartį pelnė L. Suarezas bei L. Messi. Antrajame kėlinyje grėsmingasis duetas sustoti neketino - 56-ąją minutę pasižymėjo urugvajietis, o dar vieną įvartį po minutės pridėjo geriausias planetos futbolininkas.

82-ąją minutę L. Suarezas pasiekė savo "hat-tricką", tačiau jau netrukus Rubenas Castro pelnė paguodos įvartį ir susitikimas baigėsi katalonų pergale rezultatu 6-2.

Kitose rungtynėse "Villarreal" ir "Granada" sužaidė lygiosiomis ir pasidalino po tašką.

"Barcelona" 6 - 2 "Real Betis"
6' [1 - 0] A. Turan
21' [1 - 1] R. Castro
37' [2 - 1] L. Messi
42' [3 - 1] L. Suarez
56' [4 - 1] L. Suarez
57' [5 - 1] L. Messi
82' [6 - 1] L. Suarez
84' [6 - 2] R. Castro

"Granada" 1 - 1 "Villarreal"
61' [0 - 1] S. Castillejo
65' [1 - 1] E. Ponce

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/9605001" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>