"Barcelona" sezoną baigė įspūdinga pergale © Eurofootball.lt
Stratego Franko Rijkaardo atsisveikinimo rungtynėse šeštadienį "Barcelona" išvykoje įspūdingai nugalėjo į antrąją pagal pajėgumą lygą iškrisiančią "Real Murcia" ir gražiai užbaigė toli gražu ne patį sėkmingiausią sezoną.

"Real Murcia" 3 - 5 "Barcelona"
16' [1 - 0] Juan Cruz Ochoa
23' [1 - 1] Samuel Eto'o
26' [1 - 2] Thierry Henry
33' [1 - 3] Giovani Dos Santos
52' [1 - 4] Giovani Dos Santos
66' [1 - 5] Giovani Dos Santos
81' [2 - 5] Daniel Alonso Vallejo Ivan
85' [3 - 5] Gomez Abel

Šeimininkai dominavo rungtynių pradžioje ir sužaidus trečdalį pirmojo kėlinio pelnytai įsiveržė į priekį, kuomet galva po kampinio pasižymėjo J.C.Ochoa.

"Real Murcia" atakos ir toliau buvo pavojingos, bet 23 minutę "Barcelona" atstatė pusiausvyrą - T.Henry sužaidė sienele su Lioneliu Messi ir parideno kamuolį S.Eto'o, kuriam teliko pasiųsti jį į tinklą. Negana to, netrukus tas pats T.Henry pats pelnė antrąjį įvartį ir išvedė savo komandą į priekį.

Katalonų žaidimas po truputį įgavo pagreitį, todėl nenuostabu, jog 33 minutę rezultatas tapo jau 3-1 - po puikios kombinacijos varžovų vartininką nuginklavo jaunasis G.Dos Santosas.

Po didžiosios pertraukos svečių pranašumas nebekėlė abejonių. 52 minutę G.Dos Santosas pradėjo varžovų triuškinimą, suklaidindamas du gynėjus ir, po kelių perdavimų komandos draugams, galingu smūgiu dar kartą priversdamas Alberto traukti kamuolį iš savų vartų tinklo.

Dar po 10 minučių meksikietis užbaigė savo šou suktu smūgiu iš už baudos aikštelės ribų. Tiesa, "Real Murcia" išvengė sutriuškinimo ir apie gynybą užmiršusius "Barcelona" futbolininkus nubaudė dviem įvarčiais mačo pabaigoje.