"Barcelona" pateko į pasaulio klubų čempionato finalą © Eurofootball.lt
Stipriausia praėjusio sezono Europos komanda "Barcelona" įveikė Meksikos "Atlante" ekipą rezultatu 3-1 bei pateko į Jungtinių Arabų Emiratuose vyksiančio pasaulio klubų čempionato finalą.

"Barcelona" 3 - 1 "Atlante"
5' [0 - 1] Rumilla
35' [1 - 1] Sergio Busquets
55' [2 - 1] Lionel Messi
67' [3 - 1] Pedro Rodriguez

Pirmieji į priekį kiek netikėtai išsiveržė Meksikos ekipos futbolininkai - pasižymėjo Rumilla. Sergio Busquetsas netrukus patikrino pirmąjį sykį "Atlante" ekipos vartininko budrumą, tačiau epizodas įvarčiu nevirto.

Rezultatą "Barcelona" ekipai pavyko išlyginti 36-ąją minutę, kai po Xavi pakelto kampinio kamuolys atskriejo Yaya Toure, kuris perdavė jį S.Busquetsui. Ispano smūgis į apatinį vartų kampą buvo tikslus.

Dar nesibaigus pirmajam kėliniui "Barca" galėjo ir pirmauti, tačiau vienas prieš vartininką likęs Dani Alvesas pelnyti įvarčio nesugebėjo. Antroje mačo pusėje sužaidus dešimt minučių "Barcelona" jau buvo priekyje - vos aikštėje po keitimo pasirodęs Lionelis Messi tiksliu smūgiu nuginklavo varžovų vartininką Vilarą.

Dar po dešimties minučių katalonai savo persvarą padidino - po puikaus Andreso Iniesto reido bei perdavimo pasižymėjo puolėjas Pedro Rodriguezas.

"Atlante" dar sukūrė neblogą šansą rezultatą sušvelninti, bet patikimai sužaidė "Barcos" vartininkas Victoras Valdesas. "Barcelona" kiek vėliau perėmė iniciatyvą ir turėjo dar kelias puikias progas įmušti. Vis dėlto finalinis teisėjo švilpukas paskelbė katalonų pergalę, rezultatu 3-1.

"Barcelona" finaliniame mače susitiks su kiek anksčiau bilietą į finalą iškovojusiu Argentinos Buenos Airių "Estudiantes" klubu.