"Barcelona" ir "Atletico" nepaliko jokių vilčių savo varžovams (VIDEO)

Šeštadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse tęsėsi 4-ojo turo kovos. Šiandien buvo sužaistos ketverios rungtynės.

Pirmoji dvikova 14 valandą įvyko Madrido provincijoje, kur yra įsikūrusi lygos naujokė "Leganes" ekipa. Šį sezoną jau taškus iš Madrido "Atletico" atėmę naujokai nustebinti šalies čempionų nepajėgė - katalonai varžovus sutriuškino rezultatu 1-5.

Pirmąsias 10 minučių "Leganes" užvedė tempą, kuris nepatiko "Barcos" strategui Luisui Enrique. Šeimininkai pavojingai ir aktyviai rungtyniavo prie Marco-Andre ter Stegeno ginamų vartų, tačiau visus reikalus išsprendė keletas gynybos klaidų ir MSN šou.

Jau 15-ąją minutę Lionelis Messi pasižymėjo po Luiso Suarezo įvarčio. 31-ąją minutę futbolininkai apsikeitė vaidmenimis ir šį kartą rezultatyvų perdavimą L. Suarezui atliko argentinietis. Varžovų triuškinimą pirmojo kėlinio pabaigoje pradėjo Neymaras, pasižymėjęs po dar vieno L. Suarezo perdavimo.

Antrajame kėlinyje pasipriešinimo svečiai nesulaukė - Lionelis Messi 55-ąją minutę pelnė antrąjį įvartį nuo 11 metrų žymos, o penktąjį komandos įvartį pridėjo Rafinha. 80-ąją susitikimo minutę šeimininkams pavyko pasiekti paguodos įvartį.

Kitose rungtynėse antrąją pergalę iš eilės "Vicente Calderon" stadione pasiekė Madrido "Atletico" ekipa. Diego Simeone auklėtiniai prieš trečiadienį įvyksiantį susitikimą su "Barcelona" rezultatu 5-0 sutriuškino "Sporting Gijon".

Įvarčius nugalėtojų gretose pelnė Kevinas Gameiro bei po du kartus pasižymėję Antoine'as Griezmannas su Fernando Torresu.

Dar kitoje dvikovoje "Sevilla" sužaidė lygiosiomis 1-1 su "Eibar". Pastarųjų gretose du žaidėjai prie save išvydo raudonas korteles, tačiau Europos lygos nugalėtojams ir tokiu būdu nepavyko pranokti varžovų.

Paskutinėse vakaro rungtynėse "Las Palmas" minimaliu skirtumu pranoko "Malaga" ir žygiuoja koja į koją su lygos lyderiais.

"Leganes" 1 - 5 "Barcelona"
15' [0 - 1] L. Messi
31' [0 - 2] L. Suarez
44' [0 - 3] Neymar
55' [0 - 4] L. Messi (11 m. baudinys)
64' [0 - 5] Rafinha
80' [1 - 5] Gabriel

"Atletico" 5 - 0 "Sporting Gijon"
2' [1 - 0] A. Griezmann
8' [2 - 0] K. Gameiro
31' [3 - 0] A. Griezmann
72' [4 - 0] F. Torres
90+1' [5 - 0] F. Torres (11 m. baudinys)

"Eibar" 1 - 1 "Sevilla"
27' [0 - 1] L. Vietto
64' [1 - 1] P. Leon
45' Y. Rodriguez ("Eibar") pašalintas iš aikštės
86' D. Garcia ("Eibar") pašalintas iš aikštės

"Las Palmas" 1 - 0 "Malaga"
10' [1 - 0] F. Momo (11 m. baudinys)