"Barcelona" futbolininkai nušlavė "Sevilla" ekipą ir iškovojo Ispanijos supertaurę (VIDEO) © Eurofootball.lt
"Barcelona" užtikrintai atsirevanšavo "Sevilla" ekipai už pralaimėjimą pirmajame mače rezultatu 3-1 ir devintą kartą savo istorijoje iškovojo šalies supertaurę.

Josepo Guardiolos auklėtiniai nepaliko jokių vilčių andalūzams ir savo žiūrovų akivaizdoje varžovus nokautavo rezultatu 4-0.

Skirtingai nei pirmajame susitikime, šįsyk "Barca" žaidė stipriausios sudėties, nors ant suolo liko Andresas Iniesta, Zlatnas Ibrahimovičius ir Davidas Villa.

Nuo pat pirmųjų minučių aikštės šeimininkai tvirtai perėmė iniciatyvą ir ėmė spausti varžovus. Nenuostabu, jog įvarčio ilgai laukti neteko - 14 mačo minutę po individualaus Pedro reido kamuolį į savus vartus nukreipė Abdoulay Konko.

"Barcelona" nė nemanė mažinti apsukų. Aikštės viduryje šeimininkavęs Xavi tarsi ant lėkštutės pasiuntė perdavimą Lioneliui Messi, kuris antrą sykį privertė Andresą Palopą traukti kamuolį iš vartų - 2-0.

Tokios persvaros jau pakako, kad "Barca" devintą kartų iškovotų Ispanijos supertaurę, tačiau Guardiolos auklėtiniai dar iki pertraukos pelnė trečią įvartį. Šįsyk geriausiam praėjusio sezono planetos žaidėjui perdavimą atliko Dani Alvesas - 3-0.

56 mačo minutę pirmą kartą oficialiai "Barcos" gretose debiutavo Davidas Villa, pakeitęs Pedro. Tuo pat metu vietoje Bojano Krkičiaus pasirodė ir Iniesta.

"Sevilla" treneris Alvarezas atsakė iškart trimis keitimais, tačiau mačo baigties svečiai pakeisti nebepajėgė. Luisas Fabiano šiek tiek pagyvino andalūzų žaidimą, bet "Barcelona" saugai užtikrintai žaidė aikštės viduryje ir neleido varžovams įsibėgėti.

Pačioje rungtynių pabaigoje trečiąjį savo įvartį pelnė genialiai rungtyniavęs Messi.

"Barcelona" devintą kartą per visą savo istoriją iškovojo Ispanijos supertaurę ir pagal šį rodiklį aplenkė Madrido "Real" klubą, kurio sąskaitoje liko aštuoni tokie trofėjai.

"Barcelona" 4 - 0 "Sevilla"
13' [1 - 0] Abdoulay Konko (į savus vartus)
24' [2 - 0] Lionel Messi
43' [3 - 0] Lionel Messi
90' [4 - 0] Lionel Messi