„Barca“ neturėjo vargo su „Getafe“ © AP nuotr.

Ketvirtadienį pergalę 31-ojo turo „La Liga“ rungtynėse iškovojo „Barcelona“, kuri namuose net 5:2 sutriuškino „Getafe“ ekipą.

Šeimininkus į priekį jau 8-ąją minutę išvedė Lionelis Messi. Tiesa, „Getafe“ rezultatą išlygino vos po keturių minučių, kai kamuolį į savo vartus nukreipė Clementas Lenglet.

28-ąją minutę įvarčiu į savo vartus atsakė ir „Getafe“ – nelaimėliu tapo komandos gynėjas Sofianas Chakla.

„Barcos“ pranašumą dar pirmajame kėlinyje, 33-ąją minutę, padvigubino L. Messi.

69-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavęs „Getafe“ puolėjas Enesas Unalas atgaivino intrigą, tačiau mačo pabaigoje „Barca“ sudavė dar du smūgius varžovams.

87-ąją minutę kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Ronaldas Araujo, o 93-ąją 11 metrų baudinį realizavo Antoine'as Griezmannas.

Katalonai nuo antroje vietoje esančios Madrido „Real“ ekipos atsilieka dviem taškais, tačiau dar turi rungtynes atsargoje.

„Granada“ 4:1 „Eibar“

„Real Sociedad“ 2:1 „Celta Vigo“