Australai nugalėjo serbus, tačiau į kitą etapą žengė Gana © Eurofootball.lt
Australijos nacionalinė rinktinė rezultatu 2-1 palaužė Serbijos futbolininkus, tačiau dėl prastesnio įvarčio santykio užėmė trečiąją D grupės vietą, į priekį užleisdama tiek pat taškų surinkusią Ganą.

Pirmajame kėlinyje iniciatyvą turėjo serbai, tačiau puikiais šansais pasižymėti nepasinaudojo Milošas Krasičius, Branislavas Ivanovičius ir Nikola Žigičius.

Po didžiosios pertraukos atkutusius australus 69 minutę į priekį išvedė maždaug iš 10 metrų smūgiu galva pasižymėjęs Timas Cahillas.

Pirmosiose čempionato rungtynėse triuškinantį pralaimėjimą 4-0 prieš vokiečius patyrusiems Pimo Verbeeko auklėtiniams norint patekti į kitą etapą reikėjo ženkliai pasigerinti įmuštų - praleistų įvarčių santykį.

Darbo ėmėsi Brettas Holmanas jau už 4 minučių tolimu smūgiu į vartų kampą nuginklavęs Vladimirą Stojkovičių ir padvigubinęs "Socceroos" pranašumą.

Vis dėlto atsiradusią mažo stebuklo galimybę 84 minutę nužudė Marko Panteličius - kamuolį į vartų tinklą nukreipęs Amsterdamo "Ajax" puolėjas sugrąžino viltį serbams, kuriuos tenkino lygiosios 2-2.

"Kur du pešasi - trečias laimi" - per likusį laiką daugiau įvarčių įmušta nebuvo ir kelialapiu į aštuntfinalį galėjo džiaugtis Ganos rinktinė.

Australija 2 - 1 Serbija
69' [1 - 0] Tim Cahill
73' [2 - 0] Brett Holman
84' [2 - 1] Marko Pantelic