"Atletico" pavijo "Barcą", "Real" suklupo Viljarealyje (VIDEO)

Ispanijos "Primera" pirmenybėse sekmadienį sužaistos ketverios 15-ojo turo rungtynės.

Šalies vicečempionai išvykoje susigrūmė su "Villarreal" ekipa. Madrido "Real" nepasinaudojo proga priartėti prie lyderių ir patyrė minimalų pralaimėjimą.

Rungtynes šeimininkai pradėjo itin agresyviu žaidimu ir atakavo Keyloro Navaso ginamus vartus. Pirmas vaisius buvo pasiektas jau 8-ąją minutę, kai po perimto kamuolio Cedricas Bakambu atliko rezultatyvų perdavimą Roberto Soldado, kuriam beliko pasiųsti kamuolį į vartų stačiakampį.

Po greitai praleisto įvarčio Rafaelio Benitezo auklėtiniai pradėjo spausti varžovus ir tai tęsėsi iki pat rungtynių pabaigos. "Baltieji" atliko 20 smūgių, tačiau vos vienas skriejo į vartų plotą.

Kitose rungtynėse Madrido "Atletico" rezultatu 2-1 palaužė Bilbao "Athletic" ir taškais susilygino su "Barcelona". Pralaimėjimą patyręs "Real" nuo lyderių atsilieka 5 taškais.

Kiti du susitikimai baigėsi "Malaga" pergale prieš Madrido "Rayo Vallecano" bei "Valencia" - "Eibar" lygiosiomis.

"Villarreal" 1 - 0 "Real Madrid"

8' [1 - 0] R. Soldado

"Atletico" 2 - 1 "Athletic Bilbao"

27' [0 - 1[ A. Laporte

45' [1 - 1] S. Niguez

67' [2 - 1] A. Griezmann

"Rayo" 1 - 2 "Malaga"

6' [1 - 0] J. Guerra

59' [1 - 1] Charles

87' [1 - 2] D. Cop

"Eibar" 1 - 1 "Valencia"

45' [1 - 0] S. Enrich

85' [1 - 1] D. Junca (į savus vartus)

63' L. Orban ("Valencia") pašalintas iš aikštės

66' S. Berjon ("Eibar") nerealizavo 11 m. baudinio

90' I. Ramis ("Eibar") pašalintas iš aikštės