"Atlanto" pergalė ir lygiosios atidėtuose mačuose © Eurofootball.lt
Trečiadienį Lietuvos čempionate vyko dvi atidėtos rungtynės. 17 turo mače Visagino "Interas" Vilniuje 0-6 nusileido Klaipėdos "Atlantui", o Marijampolėje 21 turo mače vietos "Sūduva" ir Vilniaus "Vėtra" sužaidė lygiosiomis.

"Interas" pratęsė dalyvavimą "A lygos" čempionate ir susirinko į mačą su "Atlantu", tačiau rimtesnės intrigos mače nebuvo. Tiesa, uostamiesčio ekipai pirmąjį įvartį tik prieš pat pertrauką pelnė brazilas Jonathanas, tačiau antrasis kėlinys tapo Luka Aničičiaus benefisu.

Puolėjas iš Kroatijos per kiek daugiau nei 20 minučių pelnė keturis įvarčius, vieną iš jų nuo 11 metrų žymos, o mačo pabaigoje šeštąjį į "Intero" vartus įmušė kitas kroatas H.Gudeljus.

Intriguojanti dvikova vyko Marijampolėje, kur "Sūduva" priemė Vilniaus "Vėtrą". Sužaidus apie pusvalandį vilniečius į priekį išvedė iš Gruzijos pagaliau grįžęs legionierius Vachtangas Kvaratskhelia, tačiau suklydus vartininkui Vaidui Žutautui rezultatą po šešių minučių išlygino "Sūduvos" brazilas Willeris Oliveira.

Mačo pabaigoje arčiau pergalės buvo vilniečiai, bet šimtaprocentinėmis progomis nepasinaudojo Darvydas Šernas ir Robertas Vėževičius, kurio smūgiuotas kamuolys pataikė į virpstą. Susitikimas baigėsi lygiosiomis 1-1 ir tai leido "Sūduvai" pakilti į antrąją vietą turnyrinėje lentelėje.

Trečiadienio rungtynių rezultatai

"Sūduva" 1 - 1 "Vėtra"
30' [0 - 1] Vakhtang Kvaratskhelia
36' [1 - 1] Willer Souza Oliveira

"Interas" 0 - 6 "Atlantas"
45' [0 - 1] Jonatan Torres
65' [0 - 2] Luka Aničič
72' [0 - 3] Luka Aničič
75' [0 - 4] Luka Aničič
88' [0 - 5] Luka Aničič (11 m.)
90' [0 - 6] Hrvatin Gudelj