"Arsenal" pateko į FA taurės pusfinalį © Eurofootball.lt
Paskutiniame Anglijos Futbolo Asociacijos (FA) taurės ketvirtfinalio mače Londono "Arsenal" namie 2-1 įveikė "Hull" bei pateko į pusfinalį.

Svečiai sėkmingai pradėjo rungtynes ir įsiveržė į priekį sužaidus 13 minučių, kai po rikošeto kamuolį į tinklą pasiuntė Nicky Barmby.

"Arsenal" gynyboje ir toliau žiojėjo didžiulės skylės, tačiau "Hull" tuo nepasinaudojo - Geovanni baudos smūgį atrėmė vartininkas Lukaszas Fabianski, o antrą kartą pasižymėjusiam Barmby koją pakišo nuošalės taisyklės pažeidimas.

Visgi po didžiosios pertraukos šeimininkai perėmė iniciatyvą ir 74 minutę pelnytai atstatė pusiausvyrą, kai po Andrejaus Aršavino perdavimo iš arti įvartį pelnė olandas Robinas van Persie.

Kur kas daugiau diskusijų sukėlė pergalingas "Arsenal" įvartis, kurį galva pelnė gynėjas Williamas Gallas. "Hull" futbolininkai ilgai ginčijosi su teisėju reikalaudami užfiksuoti nuošalę, tačiau jų pastangos buvo bevaisės. Kaip paaiškėjo vėliau, Londono vienuolikė išsaugojo palankų rezultatą bei prasimušė tarp keturių stipriausių turnyro komandų.

Pusfinalyje Arsene'o Wengero auklėtiniai balandžio 18 dieną sostinės "Wembley" stadione susigrums su Londono "Chelsea".

Londono "%c00041" 2 - 1 "%c00358"
13' [0 - 1] Nicky Barmby
74' [1 - 1] Robin van Persie
84' [2 - 1] William Gallas