"Arsenal" nutraukė šešių pergalių iš eilės seriją, o "Liverpool" nugalėjo "West Brom" (VIDEO)

Šeštadienį vakare Anglijos "Premier" lygoje įvyko dar septynerios 9-ojo turo rungtynės.

Londono "Arsenal" savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su "Middlesbrough" futbolininkais. "Kanonieriai" nebepratęsė pergalių serijos ir su svečiais iš Midlsbro sužaidė nulinėmis lygiosiomis.

"Kanonieriai" dominavo su kamuoliu, tačiau ypatingai daugiau progų už varžovus nesukūrė. Įdomu tai, kad "Middlesbrough" sugebėjo atlikti net daugiau smūgių vartų link.

"Arsenal" po lygiųjų pakilo į pirmąją vietą, tačiau nutrūko jų pergalių serija "Premier" lygoje. Iki šiol Arsene'o Wengero auklėtiniai buvo iškovoję šešias pergales iš eilės.

Kitose rungtynėse "Leicester" rezultatu 3-1 pranoko "Crystal Palace" futbolininkus. Nugalėtojų gretose po įvartį pelnė Ahmedas Musa, Shinji Okazaki bei Christianas Fuchsas.

Į pergalių kelią nebegali sugrįžti Liverpulio "Everton". Ronaldo Koemano auklėtiniai išvykoje turėjo pripažinti "Burnley" pranašumą rezultatu 2-1.

Dramatišką pergalę rungtynių pabaigoje pasiekė "West Ham" ekipa. Winstonas Reidas 95-ąją minutę pelnė įvartį ir padėjo "plaktukams" iškovoti pergalę prieš "Sunderland".

Dar kitose dvikovose "Stoke City" nugalėjo "Hull City", o "Swansea" ir "Watford" išsiskyrė nulinėmis lygiosiomis.

Paskutinėse šeštadienio rungtynėse "Liverpool" "Anfield" stadione susigrūmė su "West Brom" futbolininkais. Du įvarčiai pirmajame kėlinyje nulėmė "raudonųjų" pergalę rezultatu 2-1.

20-ąją minutę puikiu smūgiu šeimininkus į priekį išvedė Sadio Mane, o pranašumą po 15 minučių padidino Philippe Coutinho. 81-ąją minutę varžovai sušvelnino atsilikimą, tačiau išplėšti lygiųjų per likusį laiką "West Brom" taip ir nepajėgė.

Pergalę iškovojęs "Liverpool" susilygino taškais su "Arsenal", tačiau dėl geresnio įvarčio santykio lieka antroje vietoje.

"Arsenal" 0 - 0 "Middlesbrough"

"Burnley" 2 - 1 "Everton"
39' [1 - 0] S. Vokes
58' [1 - 1] Y. Bolasie
90+2' [2 - 1] S. Arfield

"Leicester" 3 - 1 "Crystal Palace"
42' [1 - 0] A. Musa
63' [2 - 0] S. Okazaki
80' [3 - 0] Ch. Fuchs
85' [3 - 1] Y. Cabaye

"Hull City" 0 - 2 "Stoke City"
26' [0 - 1] X. Shaqiri
50' [0 - 2] X. Shaqiri

"Swansea" 0 - 0 "Watford"

"West Ham" 1 - 0 "Sunderland"
90+5' [1 - 0] W. Reid

"Liverpool" 2 - 1 "West Brom"
20' [1 - 0] S. Mane
35' [2 - 0] P. Coutinho
81' [2 - 1] G. McAuley