"Arsenal" ir PSG dvikovoje - lygiosios, "Man City" neįveikė "Gladbach", o L. Messi dublis paskandino "Celtic" (VIDEO)

UEFA Čempionų lygoje 21 valandą 45 minutės Lietuvos laiku žaidžiamos dar šešerios A-D grupių 5-ojo turo rungtynės.

"Emirates" stadione dėl pirmosios vietos grupėje vėl susikovė Londono "Arsenal" prieš Paryžiaus "Saint-Germain". Po įnirtingos ir atkaklios kovos antrą kartą šiame sezone komandos išsiskyrė lygiosiomis.

Pirmasis rungtynių įvartis krito 18-ąją minutę, kai po puikaus Blaise'o Matuidi perdavimo prie pat vartų atsidūręs Edinsonas Cavani nuginklavo Davidą Ospiną ir išvedė svečius iš Prancūzijos į priekį.

"Arsenal" po praleisto įvarčio paaštrino savo atakas ir pačioje kėlinio pabaigoje sulaukė teisėjo dovanos, kuris skyrė 11 metrų baudinį. Prie 11 metrų žymos stojęs Oliveris Giroud į priešingą kampą paguldė varžovų vartininką ir tiksliu smūgiu išlygino rezultatą.

Antrajame kėlinyje futbolas buvo dar atviresnis. 60-ąją minutę "kanonieriai" įgijo pranašumą - po sumaišties baudos aikštelėje į savus vartus įsispyrė Marco Verratti.

Vis dėlto šeimininkams nepavyko išlaikyti pranašumo, kai po puikaus Lucaso smūgio galva į savus vartus buvo priverstas įsimušti Alexas Iwobi. Per likusį laiką PSG atrodė kur kas agresyviau ir galėjo pasiekti pergalingą įvartį, tačiau susitikimas baigėsi lygiosiomis.

TURNYRINĖ LENTELĖ

Kitose šios grupės rungtynėse "Ludogorets" su "Basel" taip pat sužaidė lygiosiomis. "Arsenal" su PSG turi po 11 taškų, tačiau dėl geresnio įvarčių santykio pirmoje pozicijoje lieka londoniečiai, kuriems paskutiniajame ture reikės nugalėti "Basel".

B grupėje Stambulo "Besiktas" sukūrė tikrą stebuklą - namuose atsilikinėjo prieš Lisabonos "Benfica" rezultatu 0-3, tačiau antrajame kėlinyje pademonstravo charakterį ir sugebėjo išlyginti rezultatą. Likus žaisti vienam turui iki grupių etapo pabaigos, visos trys komandos - "Benfica", "Napoli", "Besiktas" - turi šansus žengti į aštuntfinalį.

C grupėje "Barcelona" po Lionelio Messi dublio nukovė Glazgo "Celtic" ir užtsitikrino pirmąją vietą. Tuo tarpu "Manchester City" išvykoje neįveikė Mionchengladbacho "Borussia", tačiau vis tiek užsitikrino kelialapį į kitą etapą.

Netikėtą nesėkmę patyrusi Miuncheno "Bayern" ekipa liko antroje vietoje, o Madrido "Atletico" rezultatu 2-0 nukovė PSV ir užtikrintai su penkiomis pergalėmis užėmė pirmąją poziciją.

A grupė

"Arsenal" 2 - 2 PSG
18' [0 - 1] E. Cavani
45' [1 - 1] O. Giroud (11 m. baudinys)
60' [2 - 1] M. Verratti (į savus vartus)
77' [2 - 2] A. Iwobi (į savus vartus)

"Ludogorets" 0 - 0 "Basel"

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/9921780" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

B grupė

"Besiktas" 3 - 3 "Benfica"
10' [0 - 1] G. Guedes
25' [0 - 2] N. Semedo
31' [0 - 3] L. Fejsa
58' [1 - 3] C. Tosun
83' [2 - 3] R. Quaresma (11 m. baudinys)
89' [3 - 3] V. Aboubakar

"Napoli" 0 - 0 "Dynamo Kiev"

C grupė

"Gladbach Borussia" 1 - 1 "Man City"
23' [1 - 0] Raffael
45' [1 - 1] D. Silva
51' L. Stindl ("Gladbach") pašalintas iš aikštės
63' Fernandinho ("Man City") pašalintas iš aikštės

"Celtic" 0 - 2 "Barcelona"
24' [0 - 1] L. Messi
55' [0 - 2] L. Messi (11 m. baudinys)

D grupė

"Rostov" 3 - 2 "Bayern"
35' [0 - 1] D. Costa
44' [1 - 1] S. Azmoun
49' [2 - 1] D. Poloz (11 m. baudinys)
52' [2 - 2] J. Bernat
67' [3 - 2] Ch. Noboa

"Atletico" 2 - 0 PSV
55' [1 - 0] K. Gameiro
66' [2 - 0] A. Griezmann