Italai antrajame kėlinyje susitvarkė su lietuviais © „Reuters“ nuotr.

Trečiadienį antrąsias atrankos į 2022 metų pasaulio futbolo čempionatą rungtynes sužaidė Lietuvos rinktinė.

Valdo Urbono auklėtiniai namuose turėjo pripažinti italų pranašumą – mačas baigėsi rezultatu 0:2.

Pirmajame kėlinyje svečiai ilgiau kontroliavo kamuolį, tačiau lietuviai drausmingai žaidė gynyboje ir po pirmųjų 45 minučių švieslentėje degė du nuliai.

Italai pirmąjį įvartį pelnė iškart po pertraukos – 47-ąją minutę tolimu smūgiu pasižymėjo Stefano Sensi.

Svečiai ir antrajame kėlinyje kontroliavo žaidimą bei kūrė kur kas pavojingesnes progas, tačiau lietuvius gelbėjo dar vienas nuostabias rungtynes sužaidęs vartininkas Tomas Švedkauskas.

Italijos rinktinė savo pergalę įtvirtino jau per teisėjo pridėtą laiką, kai 11 metrų baudinį realizavo Ciro Immobile.