Anglijos lygos taurėje - "Man Utd" ir "Tottenham" pergalės © Eurofootball.lt
Trečiadienį Anglijos Lygos taurėje (Carling Cup), buvo žaidžiami du ketvirtfinalio susitikimai, po kurių paaiškėjo dvi ekipos, kurios tęs kova pusfinaliuose.

Puikią pergalę namuose iškovojo "Man Utd" klubas, kuris 5-3 sugebėjo palaužti "Blackburn" ekipos pasipriešinimą.

Beveik visas pirmasis kėlinys klostėsi gan apylygiai. Neblogus šansus pasižymėti turėjo tiek svečių saugas Mattas Derbyshire, tiek ir "Man Utd" saugas Gibsonas.

Pirmasis įvartis krito dar per pirmajį kėlinį - po puikios kombinacijos, puolėjas Carlosas Tevezas nuginkluoja svečių vartinininką Paulą Robinsoną. Vos po penkių minučių rezultatas jau tapo 2-0, kai C.Tevezas atliko puikų perdavimą Nani ir šis pelnė įvartį.

Antroji rungtynių dalis prasidėjo labai įtemptai - mat jau 46 minutę Nani galėjo pelnyti ir dar vieną įvartį, tačiau šiek tiek pritrūko tikslumo. Visgi svečiai nebuvo linkę nusileisti ir po Benny McCarthy tikslaus smūgio 48 minutę, rezultatas tapo jau 2-1.

Tačiau "Man Utd" ir toliau atakavo, ir tai pasiteisino - vos po kelių minučių svečių gynėjas Andre Oojeris neleistinai baudos aikštelėje sužaidė prieš C.Tevezą ir teisėjas skyrė 11 metrų baudinį, kurį sėkmingai realizuoja pats puolėjas.

Šeiminininkai vis dar nemažino apsukų ir 54 minutę tarpusavy puikiai sužaidė Ryanas Giggsas bei C.Tevezas ir argentinietis pelnė dar vieną savo įvartį mače.

Įvarčiu susitikime nestigo, tačiau dar daugiau, jų pasipylė mačo pabaigoje - 84 minutę įvartį pelnė M.Derbyshire, o po kelių minučių, po to paties puolėjo perdavimo, pasižymėjo ir B.McCarthy.

Visgi šiose rungtynėse ir vėl sužibo C.Tevezas. Puolėjas smeigė dar vieną vinį į "Blackburn" ekipos karstą. Finalinis teisėjo švilpukas paskelbė "Man Utd" pergalę, rezultatau 5-3.

Kitose dienos rungtynėse, "Tottenham" išvykoje 2-1 palaužė "Watford". Šeimininkai pirmieji įsiveržė į priekį 13 minutę, tačiau dar kelinio pabaigoje Romanas Pavlyuchenko, realizavęs 11 metrų baudinį, rezultatą išlygino. O 76 minutę Darrenas Bent įmušė pergalingą įvartį.

"Watford" 1-2 Londono "Tottenham"
13‘ [1 - 0] Tamas Priskin
45’ [1 - 1] Roman Pavlyuchenko
76’ [1 - 2] Darren Bent

"Man Utd" 5 - 3 "Blackburn"
36‘ [1 - 0] Carlos Alberto Tevez
40’ [2 - 0] Nani
48’ [2 - 1] Bennedict McCarthy
51’ [3 - 1] Carlos Alberto Tevez (iš 11 metrų baudinio)
54’ [4 - 1] Carlos Alberto Tevez
84’ [4 - 2] Matt Derbyshire
89’ [4 - 3] Bennedict McCarthy
90’ [5 - 3] Carlos Alberto Tevez