Anglijoje - įtikinamos favoritų pergalės © Eurofootball.lt
Sekmadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos dar trejos IX turo rungtynės.

Sėkmingai prie absoliutaus pirmenybių autsaiderio Londono "Tottenham" klubo vairo debiutavo naujasis vyriausiasis treneris Harry Redknappas, kurio vadovaujama ekipa namie 2-0 įveikė "Bolton".

Šeimininkai su šį sezoną retai matyta aistra ir užsidegimu rpadėjo rungtynes ir nors iš pradžių Jamie O'Hara bei Jermaine'as Jenas iš toli smūgiavo netiksliai, 17 minutę pirmąjį įvartį Anglijos čempionate pelnė rusas Romanas Pavlyuchenko, pasižymėjęs galva po Davido Bentley perdavimo iš krašto.

Tiesa, "Bolton" turėjo puikią galimybę atstatyti pusiausvyrą, tačiau susidūrus "Tottenham" vartininkui Heurelho Gomeui bei gynėjui Ledley Kingui susidariusia palankia proga nepasinaudojo Kevinas Daviesas, nepataikęs į vartus. Netrukus tas pats Kingas paskutinę akimirką atmušė Johano Elmanderio bandymą, po kurio kamuolys skriejo į tuščius vartus.

Visgi svečių galimybės išplėšti bent lygiąsias komplikavosi antrojo kėlinio pradžioje, kai užsidirbęs dvi geltonas korteles aikštę priverstinai paliko saugas Gavinas McCannas.

Ir "Tottenham" tuo pasinaudojo - nors iš pradžių "Bolton" apsigynė nuo kelių pavojingų šeimininkų atakų, 76 minutę Jussi Jaaskelainenas baudos aikštelėje pargriovė Darreną Bentą, o teisėjo skirtą 11 metrų baudinį pats puolėjas ir realizavo, įtvirtindamas savo komandos pergalę.

Kitame mače didvyriu tapo brazilas Robinho - daugiau nei 32 milijonus svarų sterlingų "Man City" klubui kainavęs brazilas įmušė visus tris įvarčius į "Stoke" vartus.

Nuo pat rungtynių pradžios aktyviai žaidęs brazilas pirmą įvartį į savo sąskaitą įsirašė 14 minutę, kuomet iš 8 metrų pasiuntė kamuolį į tinklą po Chedo Evanso perdavimo.

Antrąjį įvartį į bejėgio Thomo Sorenseno ginamus vartus Robinho pelnė tuoj po didžiosios pertraukos, kai jam kamuolį atmetė varžovų gynybą sudraskęs Danny Sturridge'as. Būtent šis duetas 72 minutę sukūrė ir trečiąjį įvartį, leidusį Brazilijos rinktinės saugui į savo dosjė įsirašyti pirmąjį 'hattrick'ą'.

"Man City" 3 - 0 "Stoke"
14' [1 - 0] Robinho
47' [2 - 0] Robinho
72' [3 - 0] Robinho

Londono "Tottenham" 2 - 0 "Bolton"
17' [1 - 0] Roman Pavlyuchenko
76' [2 - 0] Darren Bent (iš 11 metrų baudinio)

56' Gavin McCann ("Bolton") pašalintas iš aikštės

"Wigan" 0 - 4 Birmingemo "Aston Villa"
22' [0 - 1] Gareth Barry (iš 11 m. baudinio)
57' [0 - 2] Gabriel Agbonlahor
62' [0 - 3] John Carew
90' [0 - 4] Steve Sidwell

Londono "West Ham" 0 - 2 Londono "Arsenal"
75' [0 - 1] Julien Faubert
90' [0 - 2] Emmanuel Adebayor

90' Carlton Cole ("West Ham") pašalintas iš aikštės

"Portsmouth" 1 - 1 Londono "Fulham"
61' [1 - 0] Peter Crouch
87' [1 - 1] Clinton Dempsey