Anapilin iškeliavo legendinis Anglijos žaidėjas J. Greavesas © twitter England nuotr.

Sekmadienį Anglijos futbolo visuomenė sužinojo apie skaudžią netektį – anapilin iškeliavo legendinis Anglijos rinktinės puolėjas, taip pat buvęs „Chelsea“ ir „Tottenham“ puolėjas Jimmy Greavesas. 

J. Greavesas buvo dar vienas iš tų žaidėjų, kuris 1966 metais kartu su Anglijos rinktine triumfavo pasaulio čempionate. Viso per savo karjerą puolėjas žaisdamas už Angliją įmušė 44 įvarčius per 57 rungtynes. 

Savo laiku J. Greavesas buvo tikra įvarčiu mašina. Taip pat jis yra rekordininkas „Tottenham“ klubo – per vieną klubinį lygos sezoną įmušęs net 37 įvarčius, o viso per savo karjerą žaisdamas už „pentinus“ įmušęs 266 įvarčius, kas taip pat yra klubo rekordas. 

Anglas savo karjerą baigė būdamas 31-erių, tačiau per tą laiką žaidė Italijoje ir Anglijoje, kur įmušė iš viso 366 įvarčius per penkias stipriausias Europos lygas – rekordas, kurį tik 2016/17 metų sezone pagerino Cristiano Ronaldo. 

Šiandien J. Greavesas taip pat buvo pagerbtas kone kiekvieno angliško klubo socialiniuose tinkluose, o taip pat prieš „Tottenham-Chelsea“ ir prieš „West Ham-Man United“ mačus. 

Straipsnio įvertinimas: 0 1
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos