„Ajax“ sezoną Konferencijų lygoje pratęsė fantastiškas įvartis per pratęsimą © Imago-images nuotr.

Amsterdamo „Ajax“ po itin sunkios kovos žengė į UEFA Konferencijų lygos aštuntfinalį.

Nyderlandų klubas išvykoje po pratęsimo rezultatu 2:1 palaužė „Bodo Glimt“ ir seriją laimėjo bendru rezultatu 4:3.

Svečiai į priekį išsiveržė 34-ąją minutę Steveno Berghuiso įvarčio.

Pačioje antrojo kėlinio pradžioje „Ajax“ situaciją komplikavosi, kadangi iš aikštės buvo pašalintas Josipas Sutalo. Tiesa, kiekybinį pranašumą „Bodo Glimt“ turėjo vos 18 minučių, kadangi antrą geltoną kortelę prieš save išvydo Albertas Gronbaekas.

Šeimininkai 83-ąją minutę rezultatą išlygino Patricko Bergo įvarčio ir serija persikėlė į pratęsimą.

„Ajax“ ekipą į kitą etapą išvedė 114-ąją minutę Kennetho Tayloro itin technišku smūgiu pelnytas įvartis.

„Dinamo“ 1:1 „Real Betis“ (bendras rezultatas 2:1)

„Ludogorets“ 0:1 „Servette“ (bendras rezultatas 0:1)