"Aberdeen" turnyrinėje lentelėje pasivijo "Hearts" © Eurofootball.lt
Vienintelėse Škotijos "Premier" lygos 10-ojo turo sekmadienio rungtynėse susitiko "Inverness CT" ir "Aberdeen". Šias rungtynes laimėjo išvykoje žaidę "Aberdeen" futbolininkai rezultatu 2-1.

"Inverness" 1 - 2 "Aberdeen"
8` [0 - 1] Derek Young
58` [1 - 1] Dennis Wyness
62` [1 - 2] Ross Tokely (į savo vartus)

Jau 8-ąją minutę Derekas Youngas įmušė įvartį svečių komandai, kai pradėjęs ataką nuo savo aikštės pusės persivarė kamuolį per pusę aikštės ir įmušė ivartį į nesėkmingai sužaidusio "Inverness" vartininko lenko Zbigniewo Małkowskio ginamus vartus.

Po šio įvarčio šeimininkai nepalūžo ir vis atakavo varžovų vartus, tačiau netiksliai. Vis dėl to antrajame kėlinyje jiems pavyko įmušti. Dennisas Wynessas 58-ąją minutę išlygino rezultatą įmušdamas galva ir taip pelnė savo 100-ąjį įvartį "Inverness" komandos sudėtyje.

62-ąją minutę įvartį į savo vartus įmušė "Inverness" žaidėjas Rossas Tokelis. Šis galingo stoto gynėjas nesėkmingai atmušė kamuolį baudos aikštelėje ir taip nuliūdino daugiau nei šešis tūkstančius namų komandą palaikiusių žiurovų.

Šis įvartis ir nulėmė išvykoje žaidusių "Aberdeen" žaidėjų pergalę, kuri jiems leido pakilti į 6-ąją Škotijos "Premier" lygos turnyrinės lentelės vietą ir aplenkti lietuviškąjį "Hearts" klubą, kuris turi tiek pat taškų.

Tuo tarpu "Inverness" klubas nukrito į priešpaskutinę Škotijos "Premier" lygos turnyrinės lentelės vietą.