Šį šeštadienį rungtynės tarp Londono "%c00041" ir "%c00058" bus paskutinės Londono klubo ilgamečiui gynėjui Martinui Keown’ui (%p01555) už dabartinį jo klubą. Jis pareiškė, kad vasarą paliks ekipą. Be to, jis dar pridūrė, kad norėtų pratęsti savo karjerą kokiame nors silpnesniame klube, ir taip pat ateityje norėtų išbandyti savo galimybes dirbdamas trenerio darbą.

M.Keown'as, kuriam liepą sukaks 38-i metai, mano, kad jis galėtų tęsti savo karjerą kuriame nors iš žemesnės lygos komandų.

Londono "Arsenal" klubo strategas Arsene'as Wengeras teigė: "Manau, kad jam jau laikas pasitraukti iš didžiojo futbolo pasaulio. Bet jei jis nori toliau žaisti kuriame nors silpnesniame klube – jis žais. Tikrai atsiras klubų, kurie norės įsigyti šį patyrusį gynėją. Vėliau, jis tikrai taps treneriu. Bet dabar jis dar turi gerus du metus žaisti futbolą."

Wengeras mano, kad šį žaidėją norėtų įsigyti tokie klubai kaip "Norwich", "Crystal Palace", "West Ham" ir "Portsmouth".

Nors Keown’as dabar jau nebėra pagrindinis "Arsenal" gynėjas, šeštadienį, per varžybas A.Wengeras išleis Keown’ą į aikštę antrajame kėlinyje ir taip leis jam pasidžiaugti trečią kartą iškovotu "Premier" lygos trofėjumi kartu su visais komandos draugais.

"Aš labai esu patenkintas, kad galiu kalbėti didžiai apie Martiną. Prieš paskutines rungtynes už "Arsenal" klubą, jis pasiliko po šiandieninės treniruotės ir toliau treniravosi vienas, nors ir žinojo, kad rungtynėse jis bus išleistas tik antrajame kėlinyje."

"Nuo pirmos iki paskutinės rungtynių minutės jis buvo pasiruošęs kautis iki galo. Tokie žaidėjai teikia malonumą man, kaip dirbančiam treneriu šiame klube."
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos