A lyga: „Sūduva“ nugalėjo „Riterius“ © alyga.lt nuotr.

27-asis „Optibet A lygos“ turas startavo sostinėje, kur Vilniaus „Riteriai“ priėmė svečius iš Marijampolės. Pilname intrigos bei aistrų susitikime pergalę išplėšė Marijampolės „Sūduva“, kuri vilniečius nugalėjo rezultatu 2:1 (1:0).

Dvikovos pradžioje savus vartus palikęs Arnas Voitinovičius baudos aikštelėje prasižengė prieš įsibėgėjusį Oleksijų Zbunį, svečių ekipoje nuo 11 metrų atžymos smūgiavęs Aivaras Emsis neklydo.

Nors „Riteriai“ ilgai kontroliavo kamuolį, tačiau vilniečiams neretai pritrūkdavo gero sprendimo atakos smaigalyje, sykį virš vartų iš toli smūgiavo Franscisco La Mantia. Antroje pirmojo kėlinio pusėje šalia marijampoliečių vartų porą sykių kilo pavojus, tačiau tiek sūduviečių vartininkas, tiek gynėjai su tuo susitvarkė užtikrintai.

Tiksint pirmosioms antrojo kėlinio sekundėms prieš vartininką vienas atsidūręs O. Zbunis neišnaudojo savosios progos, vos po kelių minučių Mindaugo Grigaravičiaus smūgį galva stabdyti turėjo ir Giedrius Zenkevičius.

58-ąją minutę  aštrų perdavimą atliko Valdemaras Borovskis, tačiau į baudos aikštelę kiek per greit įkirtęs Ebuka Onah į kamuolį nepataikė, o 73-iąją minutę prieš A. Voitinovičių atsidūrė po keitimo pasirodęs Oyinlola Kayode, šiame epizode puikiai sužaidęs vartų sargas apgynė savo komandą nuo praleisto įvarčio.

Susitikimui einant link pabaigos namų ekipos futbolininkai didelę dalį laiko žaidė su kamuoliu bei rengė atakas, 81-ąją minutę pavojingai smūgiavo E. Onah. Vos po kelių epizodų krito išlyginamasis mačo įvartis – dešiniuoju kraštu prasiveržęs Nikola Popovičius išsiskyrė taikliu smūgiu. Kiek vėliau  bandymą iš oro atliko F. La Mantia, rezultato persverti pastarajam nepavyko.

Nors arčiau antrojo įvarčio buvo „Riteriai“, tašką rungtynėse padėjo svečiai: O. Kayode kamuolį pasiuntė Artemui Kovbasa, kuris jau per pridėtą teisėjo laiką šaltakraujiškai nuginklavo priešininkų vartų sargą.

Po 27-ojo turo „Sūduva“ su 28 taškais užkopė į 6-ąją „Optibet A lygos“ poziciją, tuo tarpu Matthew Silvos auklėtiniai su 15 taškų toliau lieka čempionato dugne.