9 turas: lyderiu tampa naujokas "Hoffenheim" © Eurofootball.lt
Sekmadienį Vokietijos "Bundesliga" čempionate buvo žaidžiamos likusios trejos IX turo rungtynės.

Ir toliau stebina pirmenybių debiutantė "Hoffenheim" ekipa, šįsyk jie namuose įveikė ligi tol čempionate pirmavusią "Hamburg" komandą.

Pirmasis įvartis į svečių vartus krito jau septinają mačo minutę, kai neapdairiai sužaidus gynėjui Franką Rostą nuginklavo Edu.

Po šešių minučių rezultatyviausias ne tik komandos, bet ir viso čempionato futbolininkas Vedranas Ibisevičius pelno ir antrajį ekipos įvartį. Tai dar nebuvo pabaiga, 36 minutę tas pats Edu kala dar viena vinį į "Hamburg" karstą.

Antrame kėlinyje nei vienai iš komandų pasižymėti nepavyko ir finalinis teisėjo švilpukas paskelbė užtikrintą "Hoffenheim" pergalę 3-0.

Sunkią pergalę namuose iškovojo "Stuttgart", kurie tik dėka rungtynių gale pelnytų dviejų Mario Gomezo įvarčių palaužė "Bochum". Tuo tarpu mačas Dortmunde tarp vietos "Borussia" ir Berlyno "Hertha" baigėsi lygiosiomis 1-1.

"Hoffenheim" 3 - 0 "Hamburg"
7' [1-0] Edu
13' [2-0] Verdan Ibisevič
36' [3-0] Edu

"Stuttgart" 2 - 0 "Bochum"
80' [1-0] Mario Gomez
83' [2-0] Mario Gomez

"Borussia" 1 - 1 "Hertha"
31' [0-1] Santos Ckcero (iš 11 metrų baudinio)
71' [1-1] Sebastian Kehl