8 turas: Įvarčių fiesta Brėmene © Eurofootball.lt
Šeštadienį Brėmene buvo užfiksuotas kol kas įspūdingiausias rezultatas naujojo sezono Bundesligos pirmenybėse. Kiek banguotai rungtyniaujantis "Werder" klubas įrodė, jog keletą paskutinių sezonų ne veltui buvo rezultatyviausias lygos klubas bei pademonstravęs puikius puolimo sugebėjimus negailestingai 8-1 "sumindė" "Arminia" ekipą.

Jau po pirmojo kėlinio "Werder" pirmavo 4-1, tačiau nenusiramino ir antrajame pridėjo dar keturis įvarčius. Po pergalės Brėmeno ekipa įsitvirtino pirmajame šešetuke, tuo tarpu "Arminia" klubo sezono pradžioje sukurtas stebuklas jau baigėsi – Bielefeldo komanda per tris pastaruosius turus iš antrosios pozicijos nusirito į vienuoliktąją.

Centrinis turo mačas vyko Leverkuzene, kur net ir antrąją vietą užimanti "Bayer" ekipa nesugebėjo sustabdyti "Bayern" klubo ir pralaimėjo minimaliu rezultatu.

Abi ekipos mačą pradėjo aktyviai ir jau po trijų minučių šeimininkai sukūrė pirmąjį pavojų prie "Bavarų" vartų, kai Manuelio Friedricho smūgį galva nuo vartų linijos teko atmuštį gynėjui Marcellui Jansenui. Per apšilimą traumą patyrusį Oliverį Kahną vartuose pakeitęs Michaelis Rensingas nesutriko netikėtai gavęs progą rungtyniauti ir jau pačioje mačo pradžioje sėkmingai atrėmė Stefano Kiesslingo, o kiek vėliau ir Theofanio Geko bei Arturo Vidalio bandymus įmušti.

Tiesa, po Tranquillo Barnettos smūgio svečius jau lydėjo sėkmė ir nuo įvarčio išgelbėjo vartų virpstas. Po kelių minučių jau prie kitų vartų Rene Adleris pirštų galiukais sugebėjo atremti Ze Roberto bandymą.

Šiame mače jau antrąjį kartą šios savaitės metu teisėjas neįskaitė peltyno "Bayern" įvarčio – sužaidus kiek daugiau negu dešimt minučių po Miroslavo Klosės smūgio maždaug iš 18 metrų kamuolys atsimušė į skersinį ir atšoko į vartus, tačiau šoninio teisėjo nuomone kamuolys už vartų linijos atsidūręs nebuvo.

Vis dėlto, prieš pat pertrauką "Bayern" pavyko išsiveržti į priekį, o įvartį sukūrė komandos naujokai – gavęs perdavimą iš Franko Ribery, rezultatyviausias lygos žaidėjas M. Klosė apžaidė gynėją, tiksliai perdavė kamuolį L. Toni, o pastarasis jį pasiuntė į "Bayer" tinklą, taip pelnydamas lemiamą mačo įvartį.

Po pertraukos šeimininkai įnirtingai stegėsi išlyginti rezultatą, kartais jų žaidimas sukeldavo Miuncheno komandai problemų perkelti žaidimą iš savos aikštės pusės, tačiau aktyvumas puolime vos nekainavo antrojo praleisto įvarčio – M. Jenseno smūgis po F. Ribery perdavimo buvo per silpnas, po Hamito Altintoppo bandymo kamuolys atsimušė į tinklą iš išorės.

Po pergalės "Bayern" vėl atstatė keturių taškų pranašumą prieš artimiausius persekiotojus, tuo tarpu "Bayer" smuktelėjo į ketvirtąją poziciją, o juos aplenkė įspūdingai sezoną pradėjusi lygos naujokė "Karlsruher", šeštadienį 3-1 įveikusi "Borussia" ekipą.

Jau trečiąją pergalę iš eilės nuskynė "Hansa" futbolininkai, namuose 2-1 sugebėję nugalėti lygos čempionus "Stuttgart", kuriems ir toliau labai sunkiai sekasi svečių mačuose – kol kas titulą ginanti ekipa išvykose neiškovojo nė taško.

Šeštadienio mačai

"%c00008" 0 - 1 "%c00001"
40' [0 -1] Luca Toni

"%c00101" 2 - 1 "%c00027"
15' [1 - 0] Tobias Rathgeb
18' [2 - 0] Junior Alves Orestes
73' [2 - 1] Mario Gomez

"%c00016" 8 - 1 "%c00210"
16' [1 - 0] Peter Niemeyer
36' [2 - 0] Hugo Almeida
37' [2 - 1] Artur Wichniarek
42' [3 - 1] Boubacar Sanogo
44' [4 - 1] Boubacar Sanogo
59' [5 - 1] Per Mertesacker
66' [6 - 1] Markus Rosenberg
85' [7 - 1] Diego
88' [8 - 1] Hugo Almeida

"%c00342" 3 - 1 "%c00100"
25' [1 - 0] Massimiliano Porcello
41' [1 - 1] Christian Worns
64' [2 - 1] Mario Eggimann
75' [3 - 1] Sebastian Freis

"%c00024" 2 - 2 "%c00011"
17' [1 - 0] Bastian Reinhardt
57' [1 - 1] Grafite (11 m.)
70' [2 - 1] Rafael van der Vaart
88' [2 - 2] Ashkan Dejagah

"%c00010" 3 - 3 "%c00208"
40' [0 - 1] Peer Kluge
43' [1 - 1] Stanislav Sestak
60' [1 - 2] Peer Kluge
62' [2 - 2] Marcin Mieciel
66' [3 - 2] Stanislav Sestak
81' [3 - 3] Zvjezdan Misimovic