38 turas: "Racing" pateko į UEFA Taurės varžybas © Eurofootball.lt
Sekmadienį Ispanijos čempionate buvo žaidžiamos devynerios paskutiniojo 38-ojo turo rungtynės.

Svarbią pergalę iškovojo ir šeštąją vietą "La Liga" turnyrinėje lentelėje, garantuojančią bilietą į UEFA Taurės varžybas, užėmė Santandero "Racing" namuose minimaliu rezultatu 1 - 0 įveikęs Pamplonos "Osasuna" komandą. Vienintelį mačo įvartį 87-ąją minutę pelnė Ivanas Bolado.

Į antrąją Ispanijos lygą iškrito "Zaragoza" futbolininkai lemiamame susitikime išvykoje 2 - 3 nusileidę "Mallorca" vienuolikei.

Lengvą pergalę "Santiago Bernabeu" stadione šventė Ispanijos čempionai Madrido "Real" 5 - 2 sutriuškinę turnyro autsaiderę "Levante" ekipą. "Karališkajam" klubui po du įvarčius pelnė Ruudas Van Nistelrooy'us ir Sergio Ramos, bei vieną įspūdingu baudos smūgiu iš maždaug 25 metų pridėjo Wesley Sneijderis.

Nors "Mallorca" ir "Almeria" klubai Ispanijos čempionate užėmė aukštesnę vietą už "Deportivo", tačiau nepadavė prašymo dalyvauti Intertoto turnyre, taip atverdami duris į Europą futbolininkams iš La Korunijos.

Kitose sekmadienio rungtynėse "Valencia" namuose 3 - 1 įveikė kelialapį į UEFA Čempionų Lygos varžybas užsitikrinusią Madrido "Atletico" ekipą. Du įvarčius nugalėtojams pelnė pastaruoju metu gerą sportinę formą demonstruojantis Davidas Villa.

Vienintelėse vakar dienos rungtynėse "Barcelona" futbolininkai išvykoje 5 - 3 nugalėjo "Murcia" vienuolikę.

Sekmadienio rungtynių statistika:

"Getafe" 1 - 1 Sevilijos "Betis"
4' [1 - 0] Manu Del Moral
69' [1 - 1] Victoriano Rivas Nano

37' David Cortes ("Getafe") nerealizavo 11 m. baudnio

"Valencia" 3 - 1 Madrido "Atletico"
11' [1 - 0] Giourkas Seitaridis (į savus vartus)
40' [2 - 0] David Villa
55' [3 - 0] David Villa
75' [3 - 1] Sergio Aguero

Huelvos "Recreativo" 1 -1 "Valladolid"
40' [0 - 1] Joseba Llorente
90' [1 - 1] Javier Guerrero

"Mallorca" 3 - 2 "Zaragoza"
16' [1 - 0] Daniel Guiza
56' [1 - 1] Ricardo Oliveira
65' [2 - 1] Pierre Webo
90' [3 - 1] Gonzalo Castro
90' [3 - 2] Ricardo Oliveira

Santandero "Racing" 1 - 0 Pamplonos "Osasuna"
87' [1 - 0] Ivan Bolado

La Korunijos "Deportivo" 0 - 2 "Villarreal"
34' [0 - 1] Matias Fernandez
90' [0 - 2] Guillermo Franco

Barselonos "Espanyol" 1 - 3 "Almeria"
43' [0 - 1] Felipe Melo
54' [0 - 2] Albert Crusat
59' [1 - 2] Luis Garcia
90' [1 - 3] Veljko Paunovic

Madrido "Real" 5 - 2 "Levante"
23' [1 - 0] Ruud van Nistelrooy
28' [2 - 0] Sergio Ramos
41' [3 - 0] Ruud van Nistelrooy
53' [3 - 1] Alexandre Geijo
55' [4 - 1] Wesley Sneijder
64' [4 - 2] Alexandre Geijo
78' [5 - 2] Sergio Ramos

"Sevilla" 4 - 1 Bilbao "Athletic"
3' [0 - 1] Aritz Aduriz (iš 11 m. baudinio)
41' [1 - 1] Frederic Kanoute
79' [2 - 1] Seydou Keita
81' [3 - 1] Frederic Kanoute
86' [4 - 1] Jesus Navas