34 turas: "Barcelona" prarado lyderio poziciją © Eurofootball.lt
Sekmadienį Ispanijos pirmenybėse "Barcelona" namuose netikėtai sužaidė lygiosiomis 1-1 su Sevilijos "Betis" ir praradusi lyderio poziciją užleido ją Madrido "Real" klubui, kuris šeštadienį įspūdingose rungtynėse dramatiškai išplėšė pergalę 4-3 prieš Barselonos "Espanyol", tuo tarpu ketvirtoje vietoje įsitvirtino svarbią pergalę kovoje dėl ketvirto kelialapio į Čempionų lygą iškovojusi "Valencia".

Rungtynės "Nou Camp" stadione prasidėjo pagal puikų scenarijų, kai jau ketvirtą minutę už Juanito pražangą prieš portugalą Deco buvo skirtas vienuolikos metrų baudinys, kurį sėkmingai realizavo brazilas Ronaldinho.

Nors "Barcelona" dominavo beveik visas rungtynes, pačioje antrojo kėlinio pabaigoje po Assuncao perdavimo rezultatą išlygino brazilas Rafelis Sobisas. Nors per pridėtinį laiką "Barca" turėjo bent dvi progas išplėšti pergalę, tačiau jiems teko tenkintis lygiosiomis, kurios gali tapti lemiamomis, kadangi iki sezono pabaigos likos vos keturios rungtynės.

Priešingoje turnyrinės lentelės pusėje svarbias lygiąsias iškovojo Bilbao "Athletic", namuose sužaidęs 1-1 su La Korunijos "Deportivo" ir dabar nuo iškritimo zonos atitrūkęs keturiais taškais.

Galimybes išlikti kiek padidino San Sebastiano "Real Sociedad", svečiuose 3-1 įveikęs absoliutų autsaiderį Taragonos "Gimnastic" ir dėl geresnio įvarčių santykio aplenkęs Vigo "Celta", kuri sekmadienį namuose 1-2 pralaimėjo Valensijos "Levante" vienuolikei. Pastaroji dabar nuo iškritimo zonos yra atitrūkusi net šešiais taškais.

Ketvirtoje pozicijoje įsitvirtino svarbias rungtynes prieš "Zaragoza" laimėjęs "Valencia" klubas. Nugalėtojams įvarčius pirmajame kėlinyje pelnė gynėjas iš Italijos Emiliano Moretti ir Ispanijos rinktinės saugas Davidas Silva.

Statistika

"Barcelona" 1 - 1 Sevilijos "Betis"
5` [1 - 0] Ronaldinho (11 m.)
89` [1 - 1] Rafael Sobis

Bilbao "Athletic" 1 - 1 La Korunijos "Deportivo"
57` [1 - 0] Ander Murillo
63` [1 - 1] Riki

78` iš aikštės pašalintas Joan Capdevila ("Deportivo")
90+4` iš aikštės pašalintas Josu Sarriegi ("Athletic")

Vigo "Celta" 1 - 2 Valensijos "Levante"
39` [0 - 1] Gustavo Reggi (11 m.)
49` [0 - 2] Riga Mustapha
62` [1 - 2] Fernando Baiano

Madrido "Getafe" 1 - 4 Madrido "Atletico"
2` [0 - 1] Fernando Torres
18` [0 - 2] Maniche
60` [1 - 2] Manu Del Moral
64` [1 - 3] Fernando Torres
88` [1 - 4] Luciano Galletti (11 m.)

Taragonos "Gimnastic" 1 - 3 San Sebastiano "Real Sociedad"
11` [0 - 1] Gaizka Garitano
23` [0 - 2] Savio
31` [1 - 2] Javier Portillo
72` [1 - 3] Ansotegi

Pamplonos "Osasuna" 1 - 4 "Villarreal"
7` [0 - 1] Robert Pires
17` [1 - 1] Valdo
64` [1 - 2] Diego Forlan
87` [1 - 3] Diego Forlan
90+3` [1 - 4] Diego Forlan

Santandero "Racing" 0 - 2 "Mallorca"
53` [0 - 1] Fernando Navarro
60` [0 - 2] Juan Arango

21` iš aikštės pašalintas Pedro Munitis ("Racing")

"Valencia" 2 - 0 "Zaragoza"
21' [1 - 0] Emiliano Moretti
44' [2 - 0] David Silva