27 turas: Triuškinanti "Barcelona" pergalė © Eurofootball.lt
Šeštadienį Ispanijos čempionato lyderiams 27-ojo turo rungtynės susiklostė visiškai skirtingai: pirmą vietą užimanti "Barcelona" Huelvoje net 4-0 sutriuškino vietos "Recreativo", o trečia žengianti "Valencia" namuose gėdingai 2-0 pralaimėjo Santandero "Racing" futbolininkams.

Puikiai rungtynėse Huelvoje žaidė po traumos atsigavęs Kamerūno rinktinės puolėjas Samuelis Eto`o, pirmajame kėlinyje įmušęs du įvarčius - po vieną prieš ir po italo Gianluca`os Zambrotta`os įvarčio.

Rungtynėms artėjant į pabaigą jaunasis argentinietis Lionelis Messi įmušė ketvirtą įvartį ir padėjo "Barcelona" iškovoti pirmą pergalę svečiuose per pastaruosius aštuonis bandymus.

Skaudų smūgį namuose patyrė "Valencia", namuose pralaimėjusi "Racing" futbolininkams. Pirmojo kėlinio viduryje po serbo Nikola Žigičiaus perdavimo įspūdingu smūgiu pasižymėjo Pedro Munitisas, o antrojo kėlinio viduryje gynėjas Oriolas smūgiu galva įtvirtino pergalę prieš blankiai atrodžiusius aikštės šeimininkus.

Kitose šeštadienio rungtynėse "Mallorca" per pirmąsias tris rungtynių minutes įmušė du, kaip vėliau paaiškėjo, vienintelius, įvarčius į Sevilijos "Betis" vartus ir šventė svarbią pergalę kovoje dėl išlikimo lygoje.

Paskutinėse šeštadienį vykusiose rungtynėse Pamplonos "Osasuna" svečiuose net 3-0 sutriuškino iki tol vis geresnį žaidimą demonstravusius Bilbao "Athletic" futbolininkus.

Statistika

"Mallorca" 2 - 0 Sevilijos "Betis"
1` [1 - 0] Guillermo Pereyra
3` [2 - 0] Juan Arango

Huelvos "Recreativo" 0 - 4 "Barcelona"
3` [0 - 1] Samuel Eto'o
40` [0 - 2] Gianluca Zambrotta
42` [0 - 3] Samuel Eto'o
86` [0 - 4] Lionel Messi

"Valencia" 0 - 2 "Racing Santander"
20` [0 - 1] Pedro Munitis
63` [0 - 2] Oriol

Bilbao "Athletic" 0 - 3 Pamplonos "Osasuna"
30` [0 - 1] Inaki Munoz (11 m.)
47` [0 - 2] David Lopez
72` [0 - 3] Jose Izquierdo

90` iš aikštės pašalintas Aritz Aduriz ("Athletic")