23 turas: kovoje dėl pirmos vietos didėja intriga © Eurofootball.lt
Šeštadienį LFF I lygos klubai pradėjo lemiamas kovas. Į du šešetukus padalintos komandos pirmenybes baigs tik dvikovomis su kitomis savo grupės komandomis.

Stipriausiųjų šešetuke jau pirmąją dieną užfiksuotas netikėtumas. Per paskutines keturiolika rungtynių trylika pergalių pasiekęs Kauno "Rodiklis" tik lygiosiomis sužaidė su penktoje vietoje esančia Jonavos "Lietava". Jau 8 susitikimo minutę M.Tamulis išvedė pirmenybių lyderius į priekį, tačiau dar pirmajame kėlinyje jonaviečiai išlygino rezultatą.

Lyderio kluptelėjimu pasinaudojo Alytaus "Alytis" ir Kėdainių "Nevėžis", įveikę savo varžovus ir priartėję prie "Rodiklio". Alytiškiai jau per pirmas penkiolika dvikovos su "Kruoja" minučių dukart pasiuntė kamuolį į varžovų vartus. Pakruojo komandai tik baigiantis rungtynėms pavyko sušvelninti rezultatą.

"Nevėžiui" dvikovoje su "Banga" apskritai pakako tik dviejų smūgių į vartų plotą. Baigiantis pirmajam kėliniui sumaištimi gargždiškių baudos aikštelėje pasinaudojo A.Gėgžna, kuris pastaruoju metu tampa "Nevėžio" atakų lyderiu (trys įvarčiai per paskutines trejas rungtynes), o antrajame kėlinyje N.Kestenis įspūdingu smūgiu padvigubino persvarą.

Be savo atakų lyderio A.Staponkos rungtyniavusiai "Bangai" pralaužti Kėdainių ekipos gynybos taip ir nepavyko. Už kietą žaidimą ir ginčus su teisėju kėdainiečiams buvo parodytos net 5 geltonos kortelės. "Nevėžiui" ne tik teks sumokėti baudą LFF, bet ir šeštadienį vyksiančioje dvikovoje su "Alyčiu" verstis be ketvirtojo įspėjimo sulaukusio K.Leikaus ir aštuntąją geltoną kortelę gavusio D.Dobilo. Šis žaidėjas turės praleisti net dvejas rungtynes.

Antrojo šešetuko komandų susitikimuose intrigos buvo kur kas mažiau. Septintoje ir aštuntoje vietose įsitvirtinusios Kauno ekipos sutriuškino savo varžovus. "Kauno jėgeriai" 5:1 susidorojo su Klaipėdos "Glestum", o "LKKA ir Teledema" jau antrą kartą rugsėjo mėnesį Tauragėje įveikė "Taurą ir Errą" vienodu rezultatu 6:1.

Pastarajame susitikime tauragiškiams buvo pavykę išsiveržti į priekį, tačiau jau 21 minutę raudoną kortelę prieš save išvydo "Tauro ir Erros" lyderis S.Taroza, ir dvikovos baigtis buvo nulemta. Beje, "Tauras ir Erra" pagal gautų raudonų kortelių skaičių (9) gerokai lenkia visas kitas LFF I lygos ekipas. Kito turo dvikovoje su "Anykščiais" tauragiškiams negalės padėti ne tik S.Taroza, bet ir M.Mejeris bei V.Dragūnevičius, už praėjusio turo dvikovoje su "Alyčiu" sukeltas muštynes nubausti net trijų rungtynių diskvalifikacija.

Daugiau nei po mėnesio pertraukos pergalę iškovojo Ukmergės "Vilkmergė". Net ir susilpnėję ukmergiškiai yra neįkandamas riešutas "Anykščiams". Anykštėnai, nusileidę varžovams rugpjūčio mėnesį savo aikštėje, neatsilaikė ir Ukmergėje.

23 turo statistika

Kėdainių "Nevėžis" 2 - 0 Gargždų "Banga"
43' [1 - 0] A.Gėgžna
64' [2 - 0] N.Kestenis

Pakruojo "Kruoja" 1 - 2 Alytaus "Alytis"
10' [0 - 1] D.Cibulskas
14' [0 - 2] M.Šarkelis
89' [1 - 2] R.Vaišnoras

Jonavos "Lietava" 1 - 1 Kauno "Rodiklis"
8' [0 - 1] M.Tamulis
23' [1 - 1] E.Auglys

Ukmergės "Vilkmergė 2 - 0 Anykščių "Anykščiai"
12' [1 - 0] R.Kurčevskij
16' [2 - 0] G.Komarovas

Klaipėdos "Glestum" 1 - 5 Kauno "Kauno jėgeriai"
26' [0 - 1] D.Liutkus
35' [0 - 2] A.Garška
54' [1 - 2] M.Stoukus
55' [1 - 3] P.Smaryginas
77' [1 - 4] V.Kazickas
90' [1 - 5] V.Kazickas

Tauragės "Tauras ir Erra" 1 - 6 Kauno "LKKA ir Teledema"
19' [1 - 0] D.Šimkus
21' [1 - 1] M.Grušauskas
27' [1 - 2] A.Mockus
30' [1 - 3] N.Bartkevičius
63' [1 - 4] J.Mikalauskas
85' [1 - 5] N.Bartkevičius
87' [1 - 6] N.Bartkevičius

21' iš aikštės pašalintas S.Taroza („Tauras ir Erra“)