2 įvarčius paskutinėmis minutėmis pelniusi „Barcelona“ pasiekė pergalę Ispanijoje © REUTERS nuotr.

Antrąją pergalę paeiliuj vietiniame čempionate pasiekęs „Barcelona“ klubas išvykoje rezultatu 3:1 įveikė su „Villareal“ ekipą. Tačiau katalonai dėl šios pergalės turėjo gerokai pavargti.

Pirmame kėlinyje abi komandos apsikeitė pavojingai momentais tačiau įvarčio išvysti nepavyko

Pirmieji pasižymėjo „Barcelona“ futbolininkai. 48 minutę Frenkie de Jongas pasiuntė kamuolį į tuščius vartus ir rezultatas tapo 1:0.

Šeimininkai nepasidavė, o 76 minutę išlyginąmąjį įvartį po greitos kontraatakos pelnė Samuelis Chukwueze.

Vis gi, Xavi auklėtiniai nesutriko praleidę įvartį ir pačioje rungtynių pabaigoje smeigė du įvarčius į „Villareal“ vartus.

88 minutę pasižymėjo varžovų klaida pasinaudojęs Memphis Depay‘us. Olandas apsivarė priešininkų vartininką ir tarp kojų pasiuntė kamuolį ant linijos stovėjusiam gynėjui.

Paskutinį „vinį į varžovų karstą“ įkalė Phillipe‘as Coutinho. Brazilas 94+4 minutę realizavo 11 metrų baudinį ir užtikrino savo komandai pergalę.

Nepaisant pergalės „Barcelona“ vis dar išlieka 7 lentelės pozicijoje.