15 turas: "Lyon" suklupo Paryžiuje © Eurofootball.lt
Savaitgalį Prancūzijoje buvo žaidžiami 15-ojo "Ligue 1" pirmenybių turo susitikimai. Likę trys mačai bus žaidžiami sekmadienį vakare.

Solidžią persvarą prieš persekiotojųs iki tol sukaupęs "Lyon" klubas šiame ture neatsilaikė prieš sėkmingai šį sezoną rungtyniaujančią "P.S.G" vienuolikę ir į savo sąskaitą įsirašė nulį taškų. Paryžiuje vykusiame mače pirmasis ir kaip vėliau paaiškėjo vienintelis įvartis krito 25-ąją minutę, kai tiksliu smūgiu pasižymėjo Liudovicas Giuly. Verta paminėti, kad rungtynes čempionų titulą ginantys "Lyon" žaidėjai buvo priversti baigti 10-yje, kadangi 76-ąją minutę už neswportišką elgesį raudoną kortelę prieš save išvydo ekipos kapitonas Juninho.

"Lyon" nesėkme nesugebėjo pasinaudoti ambicijų nestokojantys "Bordeaux" ir "Rennes" klubai, savo tarpusavio dvikovą baigę lygiosiomis 1-1. "Rennes" šiame mače pirmieji pelnė įvartį, kai 19-ąją minutę pasižymėjo Olivier Thomertas. Svečių persvara truko iki 59-osios minutės, kai jaunasis Yoannas Goucuffas tiksliu smūgių atstatė pusiausvyrą.

Iš turnyrinės lentelės dugno niekaip išsikapanoti negali ir toliau grimztantis legendinis "Saint-Etienne" klubas. Šiame ture Sent Etjeno ekipa namuose priėmė sėkmingai rungtyniaujančią "Nice" vienuolikę ir buvo priversti pripažinti šios pranašumą rezultatu 0-1. Vienintelį mačo įvartį 21-ąją minutę pelnbė Olivier Echouafni. Verta paminėti, kad po šios pergalės "Nice" bent laikinai pakilo į 2-ąją turnyrinės lentelės vietą.

15-ojo turo rezultatai:

"%c00023" 1 - 0 "%c00055"
25` [1 - 0] Liudovic Giuly

76` Juninho ("Lyon") pašalintas iš aikštės

"%c00064" 1 - 1 "%c00067"
19` [0 - 1] Olivier Thomert
59` [1 - 1] Yoann Gourcuff

"%c00146" 0 - 1 "%c00090"
21` [0 - 1] Olivier Echouafani

"%c00206" 1 - 0 "%c00025"
57` [1 - 0] Reynald Lemaitre

"%c00367" 0 - 0 "%c00366"

"%c00293" 1 - 0 "%c00092"
74` [1 - 0] Kevin Gameiro

"%c00306" 2 - 2 "%c00065"
39` [0 - 1] Mevlut Erding
62` [1 - 1] Jose Saez
68` [2 - 1] Johan Audel
86` [2 - 2] Sloan Privat

71` Jonathan Lacourt ("Valenciennes") pašalintas iš aikštės