14 turas: "Hoffenheim" tampa vienvaldžiu lyderiu © Eurofootball.lt
Šeštadienį Vokietijos "Bundesliga" čempionate buvo žaidžiami septyni susitikimai, tuo tarpu dar vienas mačas vyko jau penktadienį.

Arčiausio varžovo kluptelėjimu pasinaudojo "Hoffenheim" ekipa, kuri išvykoje 3-1 įveikė "Koln" ir tapo vienvalde pirmenybių lydere. Svečiai visą pirmą kėlinį turėjo iniciatyvą savo rankose. Jiems tai pavyko įrodyti ir įvarčiu, kai 32 minutę pasižymėjo Demba Ba.

Tuo tarpu antroje rungtynių pusėje dar du įvarčius pridėjo, šį sezoną fantastišką formą rodantis, komandos puolėjas Vedadas Ibisevičius. Šemininkams pavyko įmušti paguodos įvartį, tai padarė Petitas.

Pergalės nepavyko iškovoti Leverkuzeno "Bayer" ekipai, kuri išvykoje po atkaklios kovos 1-2 pralaimėjo "Arminia Bielefeld".

Per pirmajį kėlinį žiūrovai įvarčių neišvydo, tuo tarpu antrame kėlinyje pirmieji tiksliu smūgiu pasižymėjo šeimininkai, kai 53 minuę įmušė Arturas Wichniarekas. 69 minutę dar vieną įvartį pelnė Danielis Halfaras, vis dėlto svečiams dar pavyko sumažinti skirtumą, kai tiksliu smūgiu pasižymėjo Patricas Helmesas. Tačiau tai ir buvo galutinis mačo rezultatas.

Vis geriau sekasi Miuncheno "Bayern" klubui, kuris po pergalės namie prieš "Cottbus" jau pasivijo antroje vietoje esantį "Bayer".

Rungtynių pradžia "Bayern" nieko gero nežadėjo, mat 25 minutę po Ervino Skela įvarčio svečiai išsiveržė į priekį. Visgi dar per pirmajį kėlinį šeimininkai susikaupė ir pelnė du įvarčius. Antrajį kėlinį sėkmingiau ir vėl pradėjo "Bayern", kurie po Miroslavo Kloses bei Luca Toni įvarčių pirmavo jau 4-1. Susitikimas tokiu rezultatau ir baigėsi.

"Koln" 1 - 3 'Hoffenheim"
32' [0 - 1] Demba Ba
67' [0 - 2] Vedad Ibisevič
78' [1 - 2] Petit
87' [1 - 3] Vedad Ibisevič

52' iš aikštės išvytas Kevin McKenna ("Koln")
56' iš aikštės išvytas Gustavo Luiz ("Hoffenheim")

Miuncheno "Bayern" 4 - 1 "Cottbus"
25' [0 - 1] Ervin Skela
29' [1 - 1] Franck Ribery
38' [2 - 1] Martin Demichelis
54' [3 - 1] Miroslav Klose
59' [4 - 1] Luca Toni

"Arminia Bielefeld" 2 - 1 Leverkuzeno "Bayer"
53' [1 - 0] Artur Wichniarek
69' [2 - 0] Daniel Halfar
78' [2 - 1] Patrick Helmes

87' iš aikštės išvytas Sascha Dum ("Bayer")

"Bochum" 2 - 3 Berlyno "Hertha"
25' [0 - 1] De Araujo Caetano Rafael
33' [0 - 2] Gojko Kacar
39' [0 - 3] Santos Cícero
51' [1 - 3] Stanislav Sestak
75' [2 - 3] Marcin Mieciel

Frankfurto "Eintracht" 4 - 0 "Hannover"
25' [1 - 0] Nikos Liberopoulos
40' [2 - 0] Marco Russ
86' [3 - 0] Nikos Liberopoulos
90' [4 - 0] Martin Fenin

Gelzenkicheno 'Schalke" 3 - 1 "Gladbach"
17' [1 - 0] Halil Altintop
22' [2 - 0] Jefferson Farfan (iš 11 metrų baudinio)
30' [2 - 1] Rob Friend
45' [3 - 1] Halil Altintop

"Wolfsburg" 4 - 1 "Stuttgart"
17' [1 - 0] Martin Lanig
51' [2 - 0] Grafite
76' [2 - 1] Grafite
79' [3 - 1] Edin Dzeko
85' [4 - 1] Edin Dzeko

"Karlsruhe" 0 - 1 Dortmundo "Borussia"
20' [0 - 1] Mohammed Zidan