14 turas: Antroji "Marseille" nesėkmė © Eurofootball.lt
Savaitgalį Prancūzijos "Ligue 1" pirmenybėse buvo sužaistos 14-ojo turo varžybos. Į trečiąją vietą pakilo pergalę iškovojęs "Rennes" klubas, o tuo tarpu "Marseille" patyrė antrąją nesėkmę čempionate ir taip prarado dar tris svarbius taškus.

Antroje pozicijoje kolkas žengiantis "Marseille" klubas namuose priėmė vidutinioką "Lorient" ir jau 9-ąją minutę po tikslaus Karimo Ziani įvarčio išsiveržė į priekį. 61-ąją minutę "Marseille" gerbėjai dar kartą suklykė iš džiaugsmo nes Mamadou Niangas sėkmingai realizavęs 11-os metrų baudinį padvigubino savo ekipos persvarą.

Tačiau tai buvo paskutinis teigiamas dalykas aikštės šeimininkams šiame mače. 76-ąją minutę Morganas Amalfitano sušvelnino skirtumą, o atitinkamai 84-ąją ir 87-ąją minutėmis Fabrice Abrielis ir Kevinas Gameiro vienas po kito pasiuntė kamuolį į "Marseille" vartus taip išplėšdami neįtikėtiną pergalę.

Į 3-ąją poziciją po šio turo pakilo "Rennes" klubas, namuose 2-1 įveikęs "Monaco" ekipą. Šeimininkai į priekį išsiveržė besibaigiant pirmajam kėliniui, kai 43-ąją minutę pasižymėjo Moussa Sow. Antrojo kėlinio pradžioje rezultatas tapo 2-0 po taiklaus Jimmy Briando smūgio ir tik 72-ąją minutę 11-os metrų baudinį realizavęs Leandras Cufre sušvelnino skirtumą.

Pergalę šiame ture šventė ir Paryžiaus "P.S.G" ekipa, išvykoje užtikrintai 1-3 įveikusi naujoką "Le Havre". Du įvarčius nugalėtojams pelnė Guillaume Hoarau, o vieną taiklų smūgį pridėjo Ludovicas Giuly. Pralaimėjusiųjų gretose vienintelį įvartį pelnė Amadou Alassane. Po šios pergalės paryžiečiai pakilo į 8-ąją turnyrinės lentelės vietą.

Dar vieną nesėkmę patyrė trenerį pakeitusi "Saint-Etienne" ekipa, išvykoje net 3-0 turėjusi pripažinti daugiau nei įtikinantį "Lille" pranašumą. Negana to, Sent Etjeno futbolininkai mačą baigė likę tik dešimtyje, kadangi antrojo kėlinio pradžioje už antrą geltoną kortelę iš aikštės pašalintas buvo Blaise Matuidi.

14-ojo turo rezultatai:

"%c00071" 2 - 3 "%c00293"
9` [1 - 0] Karim Ziani
61` [2 - 0] Mamadou Niang (iš 11m.)
76` [2 - 1] Morgan Amalfitano
84` [2 - 2] Fabrice Abriel
87` [2 - 3] Kevin Gameiro

"%c00067" 2 - 1 "%c00036"
43` [1 - 0] Moussa Sow
53` [2 - 0] Jimmy Briand
72` [2 - 1] Leandro Cufre (iš 11m.)

"%c00366" 1 - 3 "%c00023"
18` [0 - 1] Guillaume Hoarau
32` [0 - 2] Ludovic Giuly
47` [1 - 2] Amadou Alassane
90` [1 - 3] Guillaume Hoarau (iš 11m.)

"%c00094" 3 - 0 "%c00146"
25` [1 - 0] Eden Hazard
34` [2 - 0] Ludovic Obraniak
70` [3 - 0] Robert Vittek

49` Blaise Matuidi ("Saint-Etienne") pašalintas iš aikštės

"%c00025" 1 - 0 "%c00065"
30` [1 - 0] Kevin Lejeune

"%c00098" 1 - 0 "%c00306"
20` [1 - 0] Mathieu Coutadeur

"%c00254" 1 - 1 "%c00206"
51` [0 - 1] Steve Savidan
72` [1 - 1] Florian Boucasaud (į savo vartus)

"%c00092" 2 - 0 "%c00367"
2` [1 - 0] Pierre-Andre Gignac
18` [2 - 0] Pierre-Andre Gignac

"%c00090" 2 - 1 "%c00066"
8` [0 - 1] Guirane Ndaw
20` [1 - 1] Habib Bamogo
79` [2 - 1] Eric Mouloungui