12 turas: reikalinga "Real" pergalė bei netikėta "Villarreal" nesėkmė © Eurofootball.lt
Ispanijos pirmenybėse šeštadienį buvo žaidžiami trys XII turo susitikimai.

Reikalingą pergalę namuose iškovojo Madrido "Real" ekipa, kuri 1-0 įveikė "Recreativo".

Mačas prasidėjo gan aktyviai - 9 minutę pavojingai į šeimininkų svečius smūgiavo Camunas, tačiau žaidėjui pritrūko tikslumo. Kiek vėliau pavojingu smūgiu atsakė ir "Real", tačiau ir Roystonui Drenthe pasižymėti nepavyko.

Vėliau Higuainas galėjo mušti įvartį, bet gynėjai išgelbėjo komandą. Vis dėlto "Real" pavyko nuginkluoti "Recreativo" vartų sargą Riesgo, tačiau teisėjo nuomone kamuolys kiek anksčiau jau buvo kirtęs liniją, tad Wesley Sneijderio smūgis nebuvo įskaitytas.

39 minutę šeimininkai pagaliau išsiveržė į priekį - Wesley Sneijderis smūgiavo iš už baudos aikštelės ribų, kamuolys šiek tiek lietė vieną iš svečių gynėjų, pakeitė skriejimo kryptį ir įskriejo į vartus. 44 minutę Akale dar pabandė išlyginti rezultatą, tačiau patikimai sužaidė Ikeras Casillasas.

Antrame kėlinyje įvykiai kiek nurimo. Vis tik pasižymėti dar sykį galėjo "Real" futbolininkai, tačiau po puikaus W.Sneijderio perdavimo Higuainui to padaryti nepavyko. 70 minutę po sumaišties "Real" baudos aikštelėje ranka sužaidė Pepe, bet teisėjas 11 metrų baudinio neskyrė. Mačas taip ir baigėsi, rezultatau 1-0 nugalėjo "Real".

Netikėtą nesėkmę namie patyrė "Villarreal" klubas, kuris net 0-3 nusileido "Valladolid". 23 minutę puikiai sužaidęs 'sienele' su komandos draugu, Jonathanas Sesma iššoko vienas prieš šeimininkų vartų sargą Diego Lopezą ir pelnė įvartį.

43 minutę nedovanotinai suklydo D.Lopezas, kuris nesuprato savo gynėjų veiksmų ir tas pats J.Sesma pelnė antrajį įvartį. Kelinio pabaigoje gynėjas Luisas Prieto galva pelnė ir dar vieną įvartį. Per antrają mačo dalį nei vienam iš klubų pasižymėti nepavyko, tad "Valladolid" iškovojo gan netikėtą pergalę prieš "Villarreal".

Tuo tarpu trečiasis šeštadienio mačas Sevilijoje, tarp vietos "Sevilla" klubo ir svečių iš Valencijos, baigėsi be įvarčių 0-0.

Madrido "Real" 1 - 0 "Recreativo"
39`[1 - 0] Wesley Sneijder

"Villarreal" 0 - 3 "Valladolid"
24`[0 - 1] Jonathan Sesma González
43`[0 - 2] Jonathan Sesma González
45`[0 - 3] Luis Prieto

"Sevilla" 0 - 0 "Valencia"