12 turas: "Barcelona" prarado du taškus © Eurofootball.lt
Sekmadienį Ispanijos futbolo čempionate buvo žaidžiami aštuoni susitikimai, o dar vienerios rungtynės vyks kiek vėliau Lietuvos laiku.

Galimybe padidinti atotrūkį nuo artmiausių persekiotojų nepasinaudojo "Barcelona" klubas, kuris mačą namie prieš Madrido "Getafe" baigė taikiai 1-1.

Kiek netikėtai pirmieji į priekį išsiveržė svečiai - 20 minutę Manuelis del Moralas iš 25 metrų metrų nuginklavo "Barcos" vartų sargą Victorą Valdesą. Šeimininkai jau netrukus galėjo lyginti rezultatą, tačiau jaunasis puolėjas Bojanas Krkičius nepataikė į vartus iš gan patogios situacijos.

35 minutę puikų Sylvinho smūgį atlaikė "Getafe" vartininkas Roberto Abbondanzieri. Po keturių minučių jau puolėjas Samuelis Eto'o stipriu smūgiu bandė išlyginti rezultatą, tačiau jo smūgiuotas kamuolys atsimušė į skersinį.

Antrą kėlinį "Barca" pradėjo aktyviau. Po Xavi perdavimo, pavojingai galva smūgiavo gynėjas Pique, tačiau jam pritrūko tikslumo. 65 minutę svečiai galėjo padidinti persvarą, tačiau Angelio smūgis praskriejo šalia vartų.

Vis dėlto šeimininkams rezultatą išlyginti pavyko - 72 minutę po Dani Alveso perdavimo iš krašto pasižymėjo Seydou Keita. Kiek vėliau po Xavi perdavimo vėl į vartus galva smūgiavo Pique, tačiau "Getafe" vartų sargas apsaugojo savo vartus.

Daugiau šeimininkams nieko nuveikti nepavyko ir finalinis teisėjo švilpukas paskelbė, jog galutinis mačo rezultatas yra lygiosios 1-1.

Ir toliau prastą formą rodo Madrido "Atletico" ekipa, kuri išvykoje tik 1-1 baigė mačą prieš "Numancia". Svečiai ilgą laiką pirmavo, kai 33 minutę Diego Forlanas pelnė įvartį, tačiau 90 minutę teisėjas į jų vartus skyrė 11 metrų baudinį, kurį sėkmingai realizavo Jose Barkeras.

Vis geriau sekasi Sevilijos "Real Betis" klubui. Šįsyk jie svečiuose 2-1 įveikė "Sporting". Pirmieji į priekį vis dėlto išsiveržė šeimininkai, kai 25 minutę pasižymėjo Diego Castro. Tačiau antrame kėlinyje "Real Betis" atsakė dviem tiksliais smūgiais ir iškovojo tris taškus.

Triuškinamą pergalę namie iškovojo "Racing" klubas, kuris 3-0 sutriuškino "Espanyol" futbolininkus. Per pirmajį kėlinį šeimininkams pavyko pelnyti du įvarčius, o antroje mačo pusėje dar vieną pridėjo Jonathanas Pereira.

Likusiuose mačuose, susitikimas tarp "Mallorca" ir "Malaga" baigėsi lygiosiomis 2-2, o "Osasuna" 3-1 įveikė "Almeria".

Chichono "Sporting" 1 - 2 Sevilijos "Real Betis"
25' [1 - 0] Diego Castro
52' [1 - 1] Luciano Fabian Monzon
58' [1 - 2] Achille Emana

"Mallorca" 2 - 2 "Malaga"
12' [0 - 1] Ivan Ramis (į savus vartus)
18' [1 - 1] Jose Miguel Josemi
23' [1 - 2] Nabil Baha
67' [2 - 2] Pierre Webo

"Numancia" 1 - 1 Madrido "Atletico"
33' [0 - 1] Diego Forlan
90' [1 - 1] Jose Javier Barkero (iš 11 metrų baudinio)

Pamplonos "Osasuna" 3 - 1 "Almeria"
7' [0 - 1] Alvaro Negredo (iš 11 metrų baudinio)
13' [1 - 1] Walter Pandiani
71' [2 - 1] Hernán Pellerano (į savus vartus)
90' [3 - 1] Krisztian Vadocz

8' iš aikštės išvytas Guilherme Oliveira Santos ("Almeria")

Santandero "Racing" 3 - 0 Barselonos "Espanyol"
10' [1 - 0] Ivan Marcano
26' [2 - 0] Oscar Serrano
59' [3 - 0] Jonathan Pereira

"Barcelona" 1 - 1 Madrido "Getafe"
20' [0 - 1] Manuel De Morla
72' [1 - 1] Seydou Keita

La Korunijos "Deportivo" 3 - 1 "Athletic Bilbao"
20' [1 - 0] José Ze Castro
44' [2 - 0] Joan Verdu (iš 11 metrų baudinio)
12' [1 - 2] Javier Martinez
90' [3 - 1] Andres Guardado

25' Andoni Iraola nerealizavo 11 metrų baudinio ("Athletic Bilbao')