10 turas: Dar viena "Milan" nesėkmė © Eurofootball.lt
Savaitgalį Italijos čempionate įvyko 10 turo rungtynės. Lyderiai „Inter“, „Palermo“ bei „Roma“ iškovojo įtikinamas pergales, tuo tarpu „Milan“ pralaimėjo „Atalanta“ ekipai.

Milano „Inter“ pratęsė pergalių seriją, namie įveikusi „Ascoli“ ekipą rezultatu 2-0. Šeimininkai į priekį išsiveržė 41 minutę, kuomet Zlatanas Ibrahimovičius puikiai prasiveržė pro gynėjus kairiuoju kraštu ir perdavė kamuolį Hernanui Crespo, o šis vienu lietimu nukreipė kamuolį pas Javierą Zanetti it „Inter“ kapitonas pasiuntė kamuolį į tuščius vartus.

53 minutę Z.Ibrahimovičius perdavė kamuolį niekieno nedengiamam Luišui Figo ir šis pasiuntė kamuolį komandos draugo Hernano Crespo linkme, tačiau pakeliui bandydamas išmušti kamuolį jį į savo vartus nukreipė „Ascoli“ gynėjas Mirko Cudini ir rezultatas tapo 2-0.

Visgi ir svečiai turėjo šansą pasižymėti rungtynėse, kuomet 65 minutę už Maicono žaidimą ranka savo komandos baudos aikštelėje teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį į šeimininkų vartus. Tačiau Michele Fini smūgį sėkmingai atsaugojo „Inter“ vartininkas Julio Cesaras.

„Roma“ rungtynių pradžioje buvo atsidūrę besivejančių vaidmenyje, tačiau sugebėjo atsitiesti ir iškovoti įtikinamą pergalę namuose rezultatu 3-1 prieš „Fiorentina“ ekipą. 15 minutę buvo keliamas kampinis prie šeimininkų vartų ir čekas Tomas Ujfalusi sėkmingai kairiąja koja pasiuntė kamuolį į vartus.

38 minutę sostinės klubas išlygino rezultatą. Daniele De Rossi pelnė puikų įvartį, pasiuntęs kamuolį iš 30 metrų tiesiai i vartų „devyniukę“. Praėjus keturioms minutėms po antrojo kėlinio pabaigos, brazilas Rodrigo Taddei smūgiu palei žemę išvedė „Roma“ į priekį, o 66 minutę tas pats žaidėjas dar kartą pasiuntė kamuolį į vartus taip užtikrindamas savo komandos pergalę.

„Palermo“ nepaleido „Inter“ į priekį turnyrinėje lentelėje namuose 2-0 įveikdama „Sampdoria“ klubą. 35 minutę Sicilijos ekipos kapitonas Eugenio Corini baudos smūgiu išvedė savo ekipą į priekį, o pergalę 70 minutę užtvirtino taiklus Cristiano Zaccardo smūgis iš netolimo atstumo.

„Milan“ pratęsė prastą pasirodymą „Serie A“ išvykoje 0-2 pralaimėję prieš „Atalanta“. 50 minutę Bergamo klubas išsiveržė į priekį, kuomet buvęs „Inter“ puolėjas Nicola Ventola pasiuntė kamuolį į viršutinį vartų kampą. 75 minutę „Milan“ klubas liko dešimtyje, kadangi traumą gavo Gennaro Gattuso, o ekipos treneris Carlo Ancelotti jau buvo išnaudojęs visus savo keitimus. Tuo pasinaudoję šeimininkai 90 minutę užtvirtino pergalę dėka Andrea Soncino įvarčio.

„Livorno“, šį kartą žaidę be Tomo Danilevičiaus, namuose iškovojo pergalę prieš „Udinese“ ekipą rezultatu 1-0. Svečiai 70 minutę liko dešimtyje po to kai raudoną kortelę gavo Antonio Di Natale ir tuo pasinaudoję šeimininkai išplėšė pergalę dėka Ibrahima Bakayoko įvarčio.

„Empoli“ namuose sužaidė lygiosiomis 1-1 su „Lazio“. Romos klubas pirmavo po 17 minutę pelnyto makedono Gorano Pandevo įvarčio, tačiau 72 minutę liko dešimtyje po to kai raudoną kortelę gavo Emilsonas Sanchez Cribari. Visgi „Empoli“ nukentėjo dar labiau, kadangi jie netrukus liko devyniese po dviejų raudonų kortelių, parodytų šio klubo žaidėjams. Tačiau šeimininkai nepalūžo ir neįtikėtinai išlygino rezultatą 84 minutę po prieš penkias minutes aikštėje pasirodžiusio Mirco Gasparetto įvarčio.

„Torino“ ekipa du kartus pataikė į virpstą, tačiau sugebėjo namuose sužaisti lygiosiomis 1-1 su „Messina“ ekipa. Sicilijos klubas pirmavo po Nicolaso Cordovos įvarčio, tačiau Turino ekipa sugebėjo išlyginti kuomet įvartį pelnė Roberto Stellone.

„Chievo“ ekipa namuose 0-0 sužaidė su „Cagliari“, taip pelnydama vos trečiąjį savo tašką šį sezoną.

„Catania“ svečiuose sugebėjo įveikti „Reggina“ ekipą 1-0 ir pakilti lentelėje į devintąją vietą.

„Siena“ pralaiminėjo 0-2 prieš „Parma“ ekipą, tačiau Erjonas Bogdani sugebėjo neįtikėtinai rungtynių pabaigoje pelnyti du įvarčius ir rungtynės baigėsi lygiosiomis 2-2.

10 turo rungtynės:

„%c00037“ 2 – 0 „%c00262“
41` [1 – 0] Javier Zanetti
53` [2 – 0] Mirko Cudini (į savo vartus)

„%c00028“ 3 – 1 „%c00143“
15` [0 – 1] Tomas Ujfalusi
38` [1 – 1] Daniele De Rossi
49` [2 – 1] Rodrigo Taddei
66` [3 – 1] Rodrigo Taddei

„%c00200“ 2 – 0 „%c00070“
35` [1 – 0] Eugenio Corini
70` [2 – 0] Cristian Zaccardo

87` iš aikštės išvarytas Christian Terlizzi („Sampdoria“)

„%c00215“ 2 – 0 „%c00062“
50` [1 – 0] Nicola Ventola
90` [2 – 0] Andrea Soncin

„%c00213“ 1 – 0 „%c00063“
73` [1 – 0] Ibrahima Bakayoko

70` iš aikštės išvarytas Antonio Di Natale

„%c00085“ 1 – 1 „%c00019“
18` [0 – 1] Goran Pandev
87` [1 – 1] Ighli Vannucchi

71` iš aikštės pašalintas Sanchez Emilson Cribari („Lazio“)
75` ir 84` iš aikštės išvaryti Fabrizio Ficini ir Mirco Gasparetto („Empoli“)

„%c00251“ 1 – 1 „%c00214“
36` [0 – 1] Nicolas Andrea Cordova
60` [1 – 1] Roberto Stellone

82` iš aikštės išvarytas Marco Zanchi („Messina“)

„%c00068“ 0 – 0 „%c00216“

„%c00081“ 0 – 1 „%c00318“
69` [0 – 1] Giorgio Corona

„%c00080“ 2 – 2 „%c00029“
35` [0 – 1] Domenico Morfeo
70` [0 – 2] Igor Budan
77` [1 – 2] Erjon Bogdani
90` [2 – 2] Erjon Bogdani