10 turas: dar viena "Hoffenheim" ekipos pergalė © Eurofootball.lt
Trečiadienį Vokietijos "Bundesliga" čempionate buvo žaidžiami likę penki X turo mačai.

Dar vieną įspūdingą pergalę iškovojo "Hoffenheim" ekipa, kuri išvykoje 3-1 palaužė "Bochum".

Mačo pradžia svečiams nieko gero nežadėjo, mat jau antrają minutę po tikslaus Denniso Grotes įvarčio "Bochum" įsiveržė į priekį. Per likusį pirmojo kėlinio "Hoffenheim" pavyko sukurti gerų progų, tačiau įvarčio pelnyti nepavyko.

Vis dėlto 64 minutę savojo šanso sulaukė puolėjas Demba Ba ir rezultatas tapo lygus. "Hoffenheim" pasijuto tarsi 'ant bangos' ir jau po šešių minučių Vedranas Ibisevičius realizuoja 11 metrų baudinį ir jo ekipa jau priekyje. Visgi vos po minutės "Hoffenheim" ir toliau apstulbino priešininkus, kai įvartį pelnė Eduardo.

Svarbią pergalę iškovojo šalies čempionai Miuncheno "Bayern" futbolinininkai, jie taip pat išvykoje 2-1 įveikė Frankfurto "Eintracht".

55 minutę svečiai prasileido įvartį, kai į savus vartus įsimušė gynėjas Martinas Demichelis. Vis dėlto "Bayern" atsigavo po dešimties minučių, kai tiksliu smūgiu atsakė Miroslavas Klose ir rezultatas tapo lygus.

Po pelnyto įvarčio svečiai perėmė iniacityva ir tai pasiteisino - po traumos atsigaunantis saugas Franckas Ribery 80 minutę išvedė "Bayern" į priekį. Ši pergalė leido komandai pakilti į ketvirtają vietą turnyrinėje lentelėje.

Kitose dienos susitikimuose pergales taip pat šventė "Hamburg", kurie 2-0 įveikė "Stuttgart", "Hertha" 3-0 įveikė Hannover", o "Borussia" 1-0 palaužė "Koln".

"Bochum" 1 - 3 "Hoffenheim"
2' [1 - 0] Dennis Grote
64' [1 - 1] Demba Ba
70' [1 - 2] Vedad Ibisevic
71' [3 - 1] Marques Carlos Eduardo

76' iš aikštės pašalintas Christoph Dabrowski ("Bochum")

"Koln" 0 -1 Dortmundo "Borussia"
65' [0 - 1] Florian Kringe

Frankfurto "Eintracht" 1 - 2 Miuncheno "Bayern"
55' [0 -1] Martin Demichelis (į savus vartus)
65' [1 -1] Miroslav Klose
80' [1 - 2] Franck Ribery

"Hamburg" 2 - 0 "Stuttgart"
17' [1 - 0] Piotr Trochowski (iš 11 metrų baudinio)
73' [2 - 0] Joris Mathijsen

Berlyno "Hertha" 3 - 0 "Hannover"
63' [1 - 0] Marko Pantelič
64' [2 - 0] Andrey Voronin
90' [3 - 0] Valeri Domovchiski