10 turas: "Bayer" kyla į pirmają vietą © Eurofootball.lt
Antradienį Vokietijos "Bundesliga" čempionate buvo sužaisti keturi susitikimai, tuo tarpu likusios penkerios dešimtojo dvikovos bus žaidžiamos trečiadienį.

Čempionato lyderiu bent jau laikinai tapo Leverkuzeno "Bayer" klubas, kuris išvykoje 2-0 sugebėjo palaužti Brėmeno "Werder".

Mačo pradžią, kaip ir galima buvo tikėtis, aktyviau pradėjo šeimininkai - Hugo Almeidos fantastišką baudos smūgį, dar puikiau atlaiko "Bayer" vartų sargas Renė Adleris.

Jau netrukus "Werder" sukūrė dar vieną ataką, tačiau po H.Almeidos perdavimo Marko Rosenbergui pasižymėti nepavyko. Kiek vėliau pavojingai į vartus smūgiavo ir Mesutas Ozilas, tačiau ir jo smūgis skriejo pro šalį.

Kėlinio pabaigoje pavojingais smūgiais bandė atsakyti ir "Bayer", tačiau tiek Patrico Helmeso, tiek ir Stefano Kiesslingo smūgiai tikslo nepasiekė.

Antrajį kėlinį vėl aktyviau pradėjo namuose žaidę Thomaso Schaafo auklėtiniai, vistik H.Almeido smūgį blokavo "Bayer" gynėjai. Neblogą šansą turėjo ir svečiai, tačiau Renato Augusto perdavimo neišnaudojo puolėjas S.Kiesslingas.

Pirmasis įvartis krito 71 minutę - R.Augusto perdavė kamuolį į baudos aikštelę, P.Helmesas pasiuntė kamuolį dar kiek tolėliau, kur Arturo Vidalis susitvarkė su juo ir pelnė įvartį.

Po dešimties minučių rezultatas tapo jau 2-0 - S.Kiesslingas pakėlė lampinį, iš pradžių Simono Rolfeso smūgis atsimušė į virpstą, tačiau pirmas prie jo suskubęs gynėjas Manuelis Friedrichas stipriu smūgiu iš vos kelių metrų nukreipę jį į "Werder" vartus.

Kitose dienos rungtynėse užtikrintą pergalę iškovojo Gelzenkircheno "Schalke", ekipa išvykoje 3-0 palaužė "Karlsruhe". Tokiu pat rezultatu savo mačą laimėjo ir "Wolfsburg" įveikusi "Gladbach". Tuo tarpu rungtynės tarp "Cottbus" ir "Arminia Bielefeld" baigėsi lygiosiomis 1-1.

"Arminia Bielefeld" 1 - 1 "Cottbus"
31' [0 - 1] Dimitar Rangelov
63' [1 - 1] Artur Wichniarek

44' iš aikštės pašalintas D.Rangelov ("Cottbus")

Brėmeno "Werder" 0 - 2 Leverkuzeno "Bayer"
71' [0 - 1] Arturo Vidal
80' [0 - 2] Manuel Friedrich

"Karlsruhe" 0 - 3 Gelzenkicheno "Schalke"
14' [0 - 1] Marcelo José Bordon
19' [0 - 2] Kevin Kuranyi
68' [0 - 3] Jefferson Farfan

56' iš aikštės pašalintas Maik Franz ("Karlsruhe")

"Wolfsburg" 3 - 0 "Gladbach"
40' [1 - 0] Grafite iš 11 metrų baudinio
55' [2 - 0] Alexander Madlung
75' [3 - 0] Zvjezdan Misimovič