Z. Zidane'as: "Mums trūksta įvarčių"

2019-09-02 11:28:09 Zinedine Zidane Real Madrid C.F.

Madrido "Real" komanda per pirmuosius tris turus Ispanijos pirmenybėse praleido keturis įvarčius, tačiau Zinedine'as Zidane'as nemano, kad problema yra gynyboje.

Sekmadienį "baltieji" nesugebėjo pasinaudoti dar vienu "Barcelona" kluptelėjimu ir patys antrą kartą iš eilės prarado taškus. Garethas Bale'as įmušė dublį, tačiau su "Villarreal" teko išsiskirti lygiosiomis.

Z. Zidane'as šiose rungtynėse nuo pat pradžių žaidė su Luka Jovičiumi ir Karimu Benzema. Prancūzas tokią taktiką pasirinko specialiai, nes tikėjosi pavojingus perdavimus į baudos aikštelę paversti įvarčiais.

"Esu labai laimingas dėl Bale'o, kuris puikiai susitvarkė su situacijomis, kai mušė įvarčius", – pagyrė valą, kuris dar vasarą turėjo palikti komandą.

"Norėjome atlikti daug perdavimų į baudos aikštelę, todėl ir žaidėme su Garethu'u ir Vazquezu iš kraštų. Visgi mums pritrūko įvarčių, nors ir progų buvo užtektinai.

Liūdna, kad mums nepavyko pasižymėti daugiau kartų, tačiau tikrai negalime skųstis dėl bendro vaizdo rungtynėse. Išskyrus pirmas 15 minučių, žaidėme tikrai neblogai", – pridūrė strategas.

Įvertinimas: 5 2
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


gud 09-02 12:03
19 2
O gal užtektų įvarčių jeigu ne kiauras kaip rėtis belgas vartuose stovėtų ir atraminis saugas bent šiek tiek pridengtų gynėju ***s? Vietoj to, kad spardyt bankes lempines iš 35 metrų bandytų? Ne? Nu ne tai ne. Įvarčių trūksta.
Cituoti
 Man Telis (Real Madrid C.F., Juventus FC) 09-02 16:10
3 0
Tai ,kad Varanui ,o ne Ramosui
Cituoti
Napalys
 Napalys (Real Madrid C.F., Vokietija) 09-02 13:21
2 0
Gud, manau, kad šiose konkrečiai rungtynėse belgas ne prie ko. Pirmą praleistą bankę priskirčiau Ramosui. Antra - sėkmei. Labai patogiai atšoko kamuolys submarinams. O dėl atraminiu, jei turi omeny Casemiro, tai jis visas rungtynes lošė gan aukštai, 10 numeriu. Greičiausiai tai trenerio sumanymas buvo. tad padėti po nusikirtimu nelabai turėjo valčių.
Cituoti
 Man Telis (Real Madrid C.F., Juventus FC) 09-02 16:09
1 2
Navasa atgal į vartus!!!!
Cituoti
Jpool (Liverpool FC) 09-02 12:59
4 8
o sitas kvailys norejo ismesti lyderi Bale is komandos
Cituoti