V.Urbonas: savaitę bandėme atstatyti komandą po košmaro Klaipėdoje (VIDEO)

2015 metų „SMScredit.lt A lygoje“ – pirmosios lygiosios. Jų autoriais tapo „Trakų“ ir Pakruojo „Kruojos“ klubai, kurių akistata Vilniuje baigėsi taikiai 1:1 (1:0).

Ričardas Beniušis („Kruoja“): „Manau, žiūrint į visus niuansus, mes esame patenkinti tašku. Gal žiūrovai šiemet daugiau iš mūsų tikisi, bet susiklosčius tokiai situacijai mes esame patenkinti. Yra daugiau vienodo pajėgumo komandų, manau, tai suteikia žavesio. Sveikintinas dalykas, kad kiti tempiasi – tuo yra smagiau ir mums, ir žiūrovams. Pernai metų koziris buvo standartinės padėtys, treneris šitą akcentuodavo, su šitu treneriu kitaip – jis akcentuoja kitką. Stengiamės įvykdyti, bet tas dalykas išlikęs iš pernai. Laukiame pastiprinimo ir Tautvydo Eliošiaus – labai sunku susikalbėti su užsieniečiais, gal jie nesupranta manęs, gal aš jų. Nesame gal pilnai fiziškai pasiruošę, bet žingsnis po žingsnio dirbame ta linkme.“

Treneris Aidas Dambrauskas („Kruoja“): „Aš galvoju, kad rezultatas atspindi šių rungtynių eigą. Gal kiek silpniau sužaidėme pirmą kėlinį, bet antrame kėlinyje žaidimas išsilygino. Ir jie turėjo momentų, ir mes, bet kažkiek sušlubavo realizacija. Palengva eisime į priekį. Prieš savaitę prisijungė naujokai ir labai sunku apie juos net kažką pasakyti. Rungtynių pabaigoje išleidome gynybinio pobūdžio žaidėjus, nes neturime didelio pasirinkimo. Nėra žaidėjų, kurie šiai dienai vietoje Ričardo Beniušio įneštų gyvumo ir duotų jam pailsėti. Tautvydas Eliošius treniruojasi su komanda, bet dar bijome, kad nepasikartotų trauma. Geriau išlaukti negu, kad išėjęs sulūžtų.“

Treneris Valdas Urbonas („Trakai“): „Turėjome savaitę pasiruošimo – reikėjo žaidėjus atstatyti psichologiškai, kadangi patyrėme tokį šaltą dušą Klaipėdoje, tas darė įtaką. Žiūrint į žaidimą, pirmame kėlinyje kūrėme ir žaidėme savo žaidimą, buvo gerų momentų, išėjimų ir kamuolio kontrolė. Antras kėlinys – vyrus perspėjau, kad būtų atidūs pirmas antro kėlinio penkiolika minučių prie standartinių situacijų. Buvo aišku, kad „Kruoja“ bandys lyginti rezultatą, eis į priekį. Buvo panašu, kad galėjome nuo tos standartinės situacijos apsiginti, gaila. Įvartis kažkiek išderino mano jauną komandą, „Kruoja“ primetė daugiau judėjimo ir noro. Nors ir pakeičiau taktinę schemą, bet iki rungtynių pabaigos nebuvo momentų, kuriuose galėjome išpešti kažkokios naudos. Vaizdas nebuvo toks ryškus kaip pirmame kėlinyje.“

Jurijus Mamajevas („Trakai“): „Kruoja“ įmušė greitą įvartį ir tai juos išlaisvino – jie pradėjo žaisti savo futbolą. Mes šiek tiek pasimetėme, po pusės kėlinio susiėmėme, bet paleidome keletą momentų, kurių realizuoti nepavyko. Manau, kad kiekvienose rungtynėse mums seksis vis geriau, kol kas kažko vis trūksta. Rungtynių pradžia buvo gera, neblogai sužaidėme pirmą kėlinį, buvo pakankamai neblogų progų, jų nerealizavome. „Kruoja“ žaidė savo futbolą ir įmušė po standarto, kai mes nesužaidėme iki galo. Esant rezultatui 1:1, varžovai pagavo savo žaidimą ir pradėjo bėgti į priekį. Pirmame kėlinyje juos pranokome, bet mums nepakako realizacijos.“