V.Dambrauskas: "Turėjome daugiau progų, bet nepavyko jų realizuoti" (VIDEO)

„Klaipėdos granitui“ nepavyko padovanoti pergalės gimtadienį šventusiam vyriausiam komandos treneriui Gediminui Jarmalavičiui. „SMScredit.lt A lygos“ čempionato II ture uostamiesčio komanda savo žiūrovų akivaizdoje nusileido čempiono titulą ginančiam Vilniaus „Žalgiriui“ – 0:2 (0:0). Sostinės ekipa išlieka vienintele nepraleidusia įvarčio komanda lygoje.

Vyr. treneris Valdas Dambrauskas („Žalgiris“): „Vertinti minutėmis nereikėtų. Tiek pirmomis minutėmis, tiek paskutinėmis, tiek vidury yra tų atkarpų, kuriomis esu patenkintas. Labiausiai nepatenkintas tuo, kad neįmušame įvarčio. Per pirmas 15 minučių rezultatas galėjo būti 3:0 mūsų naudai - galime rinktis daiktus ir važiuoti namo. Bet neįmuši, priešininkas pakelia galvą, atsiranda nervingumas, užsidedi sau spaudimą ir darosi sunkiau. Bet žaidėjų klasė, su visa pagarba, yra aukštesnė ir antrą kėlinį pavyksta tą įrodyti. Norėtųsi, kad progų realizaciją pagerintume jau kitose rungtynėse. Svarbiausias dalykas yra tai, kad, lyginant su pirmomis rungtynėmis, tų progų turėjome ženkliai daugiau.“

Mantas Kuklys („Žalgiris“): „Visų pirma reikėtų sumušti įvarčius ir nebūtų taip sunku. Treneris sakė - 15 minučių, trys progos. Įmušk - ir viskas, laikyk tą kamuolį ir ramiai rungtyniauk. Neįmušome, viskas persikėlė į antrą kėlinį. Antrajame kėlinyje, manau, dominavome ir pelnytai laimėjome. Galėjome gal didesniu skirtumu, bet, svarbiausia, trys taškai kišenėje. Visos komandos prieš „Žalgirį“ žaidžia „ant emocijų“, užsivedusios, nori įrodyti čempionams. „Klaipėdos granitas“ - ne išimtis. Aišku, pirmas 20 minučių mes dominavome, paskui jie parodė tikrai neblogą žaidimą. Antrajame kėlinyje mes perėmėme iniciatyvą į savo rankas ir pelnytai nugalėjome.“

Vyr. treneris Gediminas Jarmalavičius („Klaipėdos granitas“): „Matėme du kėlinius. Mes kol kas dar esama vieno kėlinio komanda. Panašu buvo su „Spyriu“: pirmas kėlinys neblogas, antrajame sulūžome. Lygiai tas pats su „Žalgiriu“. Turėjome sėkmės rungtynių pradžioje. „Žalgiris“ turėjo keletą gerų momentų. Galėjome juos ir nubausti. Turėjome dvi puikias progas. Slapčia tikėjau, kad permušime tą antrojo kėlinio sindromą ir jis bus geresnis žaidybine prasme. Bet, matomai, šiandienai dar negalime žaisti du kėlinius vienu tempu ir vienodai neblogai. O ir varžovas šiandien buvo toks, kuris neleido žaisti. Tikėjausi ir galvojau, kad T.Simaičiui bus daug darbo. Mano baimės pasitvirtino, jam tikrai buvo daug darbo. Jis padirbėjo iš peties ir mus gelbėjo ne vieną kartą. Kaip komanda dar nesame geriausios formos, trūksta galbūt dviejų savaičių. Fizinas ir atletinis pasiruošimas šlubuoja.“

Mindaugas Strauka („Klaipėdos granitas“): „Atvirai sakant, šiek tiek nusivylėme, nes pirmas kėlinys neblogai gavosi. Aišku, „Žalgiris“ kontroliavo žaidimą. Pirmas minutes sunkiau sekėsi prisitaikyti, bet vėliau prisitaikėme, patys išėjome į atakas. Turėjome kelias tikrai geras progas. Ypač aš. Turėjau pasižymėti, bet nepavyko, atlaikė. Pirmas kėlinys gerai gavosi, bet antras - vėl ta pati problema. Praleidome greitą įvartį ir gal tai mus palaužė. Sekė antras, po grubios mūsų klaidos. Po to buvo sunku ir psichologiškai, ir fiziškai. “