Spauda: "Real" artėja link susitarimo dėl dar vieno perspektyvaus ispano

Florentino Perezas laikosi savo pažadų - Madrido "Real" klubas artėja link susitarimo dėl dar vieno perspektyvaus futbolininko.

Ispanijos spauda nurodo, kad Madrido "Real" pasiekė susitarimą su Sevilijos "Real Betis" dėl 20-mečio Dani Ceballos įsigijimo. Itin perspektyvaus centro saugo kontrakte yra numatyta 15 milijonų eurų išpirkos suma, todėl "baltieji" nenorėjo praleisti šios progos.

Teigiama, kad D. Ceballos šią vasarą į Madridą dar neavyks - Zinedine'as Zidane'as jauną ispaną sezonui paliks tobulėti "Real Betis" komandoje.

D. Ceballos, kuris taip pat domina Madrido "Atletico" klubą, praėjusį sezoną Andalūzijos ekipos gretose sužaidė 31 rungtynes ir pasiekė du įvarčius.

Į Ispanijos šalies sostinę po sėkmingos sezono nuomos šią vasarą sugrįš dar du jauni ispanai - Jesusas Vallejo ir Marcosas Llorente. Jie kartu su taip pat "Real" klubui priklausančiais Borja Mayoraliu ir Marco Asensio varžosi Europos jaunimo čempionate.

Įvertinimas: 1 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Extra
Extra 06-27 14:43
3 1
Nu kažkas gal per riebiai užsiminė apie užauginimą, tačiau man patinka, kad jaunus talentus vilioja, kad ir ne pačių augintus. Pasižėkit į BVB - garsėja kaip jaunų talentų komanda, bet savo auklėtinių labai daug neturi, visi supirkti už kelis limonus. O jeigu užbaigiant Realu, tai paskutiniu metu klubo auklėtinių apstu komandoj: Kiko Casilla, Carvajalis, Nacho, Vazquezas, Morata, Mariano ir t.t. Prie jų prisidės ir Llorente.
Cituoti