R. Lewandowskis: "Mums reikia trijų naujų futbolininkų"

Vokietijos čempionė Miuncheno "Bayern" ekipa nesėkmingai pradėjo sezoną ir praėjusį savaitgalį Supertaurės rungtynėse turėjo pripažinti Dortmundo "Borussia" futbolininkų pranašumą.

"Bayern" ekipą šią vasarą paliko Franckas Ribery, Arjenas Robbenas bei į "Real" sugrįžęs Jamesas Rodriguezas. Vienas komandos lyderių Robertas Lewandowskis yra įsitikinęs, kad "Bayern" privalo įsigyti naujų futbolininkų iki perėjimų lango pabaigos.

"Manau, kad mums reikia trijų naujų futbolininkų. Praradome tris atakuojančius žaidėjus: Francką Ribery, Arjeną Robbeną ir Jamesą Rodriguezą, tačiau kol kas neturime tinkamos pamainos jiems", - bendraudamas su "Bild" sakė patyręs lenkas.

"Manchester City" ekipos krašto puolėjas Leroy'us Sane visą vasarą yra siejamas su persikėlimu į "Bayern", tačiau R. Lewandowskis įsitikinęs, kad vien šio perėjimo tikrai nepakaktų.

"Net jei Sane atvyks, mums reikės dar vieno krašto puolėjo. Galbūt, reikėtų pagalvoti ir apie atraminio saugo bei puolėjo įsigijimą.

Jei norime įveikti sezoną turėdami vos 13-14 patyrusių žaidėjų, tuomet mūsų laukia daug sunkumų. Mūsų laukia 50 ar net 60 rungtynių per sezoną.

Kol kas turime per mažai žaidėjų tokiam ilgam sezonui ir klubo vadovai tikrai žino, kokia mano nuomonė dėl šios situacijos", - pridėjo lenkas.

Įvertinimas: 11 2
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Luk0dz (FC Barcelona, Argentina) 08-07 16:22
20 3
Tiesa ir pasakė . Bayernui tikrai reik poros žaidėju nauju..
Cituoti
 BAYERN LTU (Bayern Munich FC) 08-07 17:44
8 1
Uztektu sane ir ziyech
Cituoti
Gaucho
Gaucho (Arsenal FC) 08-07 17:10
6 5
o ko bayernas neima rodriguez jei jis pasiteisino? nesuprantu logikos
Cituoti
daydreamS
daydreamS 08-08 09:24
0 0
Teisingai Lewa sako, vien Sane neuzteks, reiketu dar vieno vingerio, nes Coman is stiklo sudarytas... A. Davies dar reiketu patirties. Del atraminio saugo pozicijos, tai turejom gera kovotoja - Vidal. Pardave, nzn apie ka jie galvojo.
Cituoti
LaisvasVejas
 LaisvasVejas (Bayern Munich FC) 08-07 17:42
2 4
Nes pats James nenorėjo likti Bayerne ir paprašė neišpirkti kontraktą
Cituoti