Olandų spauda: "Chelsea" ir "Ajax" pasiekė susitarimą dėl H. Ziyecho

2020-02-12 15:00:37 Chelsea FC AFC Ajax

Nyderlandų žiniasklaidoje pasklido netikėta informacija apie tolimesnę Hakimo Ziyecho ateitį.

Kaip praneša "De Telegraah" žurnalistas Mike'as Verweijas, Amsterdamo "Ajax" ir Londono "Chelsea" pasiekė žodinį susitarimą dėl sandorio artėjančią vasarą.

"Chelsea" už 26-erių metų krašto saugą paklos 45 mln. eurų.

"Mėlynieji" panašiu būdu įsigijo Christianą Pulisicą, dėl kurio pardavimo su Dortmundo "Borussia" susitarė sezono viduryje.

H. Ziyechas "Ajax" komandos garbę gina nuo 2016 metų. Šį sezoną marokietis per 29 rungtynes pelnė 8 įvarčius ir atliko 21 rezultatyvų perdavimą.

Įvertinimas: 10 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Escalade
 Escalade (Chelsea FC, Belgija) 02-12 17:12
21 0
??? per prastas startui, per silpnas, daugiau tikėjotės? Šis vaikinas, kuris beveik savo peak pasiekęs, starto žaidėjas vienoje geriausių europos komandų, bene svarbiausias komandos žaidėjas ir jos variklis už 45 mil yra blogai? Na tada suprantu apie jūsų futbolo žinias pažiūrėkit statistiką išsamią bent, suprasit kokio lygio žaidėjas. Beje, Sancho vis dar įmanoma, jeigu išvyks Willian ir Pedro bei neatvyks Boga. Aišku mažai tikėtina, bet gali būt pinigai už jį išskirstyti keliems metams, išvis gal loan deal, na daug variantų. Dembele kitas? Ar toliau LB paieškos laukia? Intriguojanti vasara laukia
Cituoti
Kenedis 02-12 19:22
2 0
Puikumelis! Chelsis puikiai padirbejo siame ziemos perejimu lange
Cituoti
 Bandinho (Manchester United FC, Prancūzija) 02-12 15:53
4 5
Kaip suprantu. Galima bus kaip ir palaidotu Sancho isigjima su siuo transferu. Tikejausi, kad klubas turi didesniu ambiciju.
Cituoti
 Chelsea? 02-12 16:25
1 15
Panasu kad chelsea patiko taupyt, perkasi su mintim kad parduos uz dvigubai, kaip starto zaidejas bus persilpnas
Cituoti