Oficialu: A. Herrera palieka "Manchester United" klubą

Jau kurį laiką sklidę gandai apie Anderio Herreros persikėlimą į Paryžiaus "Saint-Germain", panašu, netrukus bus patvirtinti – baskas oficialiai skiriasi su "Manchester United" klubu.

"Raudonieji velniai" oficialioje svetainėje pasidalino vaizdo įrašu, kuriame patvirtina, kad A. Herrera po sezono paliks klubą. Saugui nepavyko susitarti dėl naujos sutarties.

Žiniasklaidoje jau kurį laiką sklido kalbos, kad A. Herrera yra susitaręs su PSG klubu. Manoma, kad Paryžiaus ekipa apie susitarimą su futbolininku praneš iškart pasibaigus sezonui.

A. Herrera prie "Man Utd" prisijungė 2014 metais. Per penkerius metus baskas "raudonųjų velnių" gretose sužaidė 189 rungtynes ir pelnė 20 įvarčių.

"Man Utd" jį iš Bilbao "Athletic" klubo įsigijo už 36 mln. eurų.

Įvertinimas: 4 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 manuntd (Manchester United FC, Anglija) 05-11 13:42
15 1
o kas ateis kad sugebetu taip dient kaip dirbo Herrera, tik PSg jis nereikalingas nes ten saugu tikrai netrugsta vadinasi sildis suoliuka
Cituoti
 Bebraas (Manchester United FC) 05-11 17:35
15 4
Nu blyn ne nuo to pradėjot valytis komandą, Anderis mano akimis buvo kokybė aikštelėje, ko trūksta bent 8-10žaidėju iš MU, reikėjo pirmiausiai gynybos liniją visą paleisti, nu apart Luke Shaw kuris šį sezoną bent jau negrojo nervais tiek kiek kiti, toliau saugų tai vpš visus praktiškai reikia išmest lauk, arba gerai prispardyt šikną tokiam primadonai kaip Paul Pogba, nešneku aišku apie jaunuolius kaip tarkim McTominay ir t.t. jie neliečiami, bet tokie Fredai, Sanchezai, nu tai pajuokos objektas.
Cituoti
Ciuvelis
Ciuvelis (Manchester United FC, Vilniaus Žalgiris) 05-11 13:27
6 2
Gaila,bet supraantu
Cituoti