N. Matičius pasiryžęs susigrąžinti vietą startinėje sudėtyje

2019-09-04 11:04:24 Premier League Manchester United FC

"Manchester United" ekipos atraminis saugas Nemanja Matičius sezono pradžioje nesulaukia pasitikėjimo iš Ole Gunnaro Solskjaero ir per ketverias "Premier" lygos rungtynes aikštėje praleido vos 22 minutes.

Vis tik patyręs serbas tikina, kad tarp jo ir trenerio jokių nesutarimų nėra ir jis yra pasiryžęs susigrąžinti savo vietą aikštėje.

"Pirmosiose keliose rungtynėse treneris pasirinko sudėtį, kurioje man vietos neatsirado. Aš sunkiai dirbu ir gerbiu jo sprendimą. Dabar turiu įrodyti, kad treneris klydo ir sugrįžti ten, kur man ir vieta.

Tarp mūsų nėra jokių problemų. Aš jam pasakiau, kad nesutinku su jo sprendimu, bet sudėtį turi pasirinkti treneris. 

Futbole esu jau labai ilgai ir paskutinius 10 metų žaidžiau praktiškai visose rungtynėse, kad ir kokiame klube būčiau. Tam, kad man būtų vietos aikštėje, kažkam tektų su tuo susitaikyti ir atsisėsti ant suolo, todėl dabar tą patį turiu daryti ir aš.

Treneris privalo rinktis komandą, kuri gali kautis dėl trofėjų, o jei jam nepavyksta, tuomet atsakomybė krenta ant jo pečių", - bendraudamas su žurnalistais sakė N. Matičius.

Įvertinimas: 6 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Banzai (Manchester United FC, Anglija) 09-04 13:01
9 6
Na, sakyčiau už McTominajų tikrai geresnis. Vertas grįžt į startą, juolab MU rezultatai kolkas labai prasti, tai kodėl jo nepabandžius.
Cituoti
Waj
Waj (Manchester United FC) 09-04 11:14
5 2
Mourinho buvo sakes, kad jis geriausias furbolininkas, su kuriuo yra teke dirbti
Cituoti
Komanderis 09-04 14:03
4 3
kuo geresnis? kiek zaide si sezona, iskaitant ir pasirengima, atrode ziauriai prastai. jau praeita visa sezona atrode kaip championship zaidejas.
Cituoti
Rio_Ferdi
 Rio_Ferdi (Manchester United FC, Nyderlandai) 09-05 10:59
0 0
Nieko gero jau tas Matičius nenuveiks aikštėje, kad ir labiau patyręs ir geriau skaito žaidimą besiginant už McTominay, bet per lietas jis. Jau praeitam sezone matėsi dažnai kaip nespėja jis su savo ginamaisiais. Tuo labiau iš jo nėra naudos atakose, neisipaišo jis i dabartinì judru Man Utd puolimą. Reiktu žiemos perejimuose parduot Matičiu ir ką nors prigriebt Herreros stiliaus
Cituoti
 Man Telis (Real Madrid C.F., Juventus FC) 09-05 07:57
0 0
Bent vienas neiisipisinėja ir nestume ant komandos ar trenerio
Cituoti