M.Barošą vilioja du klubai

2005-08-20 00:23:00
"%c00045" klubas oficialiai patvirtino sulaukęs dviejų pasiūlymų puolėjui Milanui Barošui (%p02003) įsigyti. Prancūzijos čempionas "%c00055" pateikė 8,5 milijonų svarų vertės pasiūlymą, o Anglijos "Premier" lygos vidutiniokė "%c00049" siūlo kiek kuklesnę - 6,5 milijonų svarų - sumą.

"Neskubu parduoti žaidėjo",- teigė Čempionų lygos nugalėtojų treneris Rafaelis Benitezas. "Sulaukėme labai gero pasiūlymo iš "Lyon", taipogi ir iš "Aston Villa" ekipos".

"Dabar mes laukiame, kas nutiks toliau. Analizuosime pasiūlymus, bet dabar jis yra mūsų žaidėjas".

Tuo tarpu pats rezultatyviausias Europos čempionato žaidėjas, atrodo, yra labiau linkęs likti Anglijoje. Čekas, jau suderinęs asmenines kontrakto detales su "Aston Villa", teigė: "Neturiu nieko prieš Prancūzijos klubą, bet Anglija ir Ispanija bus pirmas mano pasirinkimas".

""Aston Villa" pagerino pasiūlymą, tad finansines detales jau suderinome. Bet tai dar nereiškia, kad derybos baigtos. Ši komanda yra išties gera ir nemanau, kad tai būtų žingsnis atgal. Ten mano situacija būtų geresnė".

R.Benitezas taip pat patvirtino neketinąs susigrąžinti Michaelo Oweno (%p02009), kuris neranda savo vietos Madrido "%c00003" ekipoje.

"Kai skaitau Ispanijos spaudą ji priverčia mane šypsotis, nes mes neketiname įsigyti M.Oweno ir ieškome tik centro gynėjo".
Įvertinimas: 0 0

Norėdami komentuoti prisijunkite.