Kamuolių padavinėtoją pagyręs J. Mourinho: "Olympiakos" mus nustebino"

Londono "Tottenham" komandai prireikė įdėti nemažai pastangų, kad 5-ajame UEFA Čempionų lygos ture užsitikrintų patekimą į aštuntfinalį.

Antradienį įvykusioje dvikovoje Pirėjo "Olympiakos" rungtynių praždioje pasiekė du įvarčius ir taip sukėlė šiokią tokią paniką "Tottenham" stadione. Visgi Jose Mourinho auklėtiniai surado būdų atsitiesti ir pasiekė pergalę rezultatu 4:2.

Po rungtynių iš J. Mourinho daugiausiai pagyrų sulaukė ne žaidėjai, o "Tottenham" komandos kamuolių padavaninėtojas. Būtent jo dėka "Spurs" antrajame kėlinyje pasiekė antrąjį įvartį.

"Kad tai padarytum, turi būti išties geras kamuolio padavinėtojas, – spaudos konferencijoje sakė portugalas. – Jis "skaitė" žaidimą ir nežiūrėjo į tribūnas. Norėjau jį pakviesti į rūbinę ir kartu su žaidėjais atšvęsti, bet jis jau buvo dingęs".

Kalbėdamas apie pačias rungtynes, J. Mourinho neslėpė, kad nesitikėjo tokio varžovų spaudimo savo stadione.

"Užsitikrinome vietą aštuntfinalyje ir tai yra svarbiausia mums kaip klubui bei fanams. Rungtynės tikrai nebuvo lengvos. "Olympiakos" yra gerai organizuota komanda, o į atakas jie išeina su didžiuliu pasitikėjimu.

Nesitikėjau, kad vaikinai sulauks tokio spaudimo namuose. Vietoj to, kad keisčiau taktikas, pasakiau jiems, kad atsipalaiduotų, žaistų drąsiai ir tikėtų tuo, ką daro", – pridūrė strategas.

Įvertinimas: 9 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Cerberus (Manchester United FC, Japonija) 11-27 16:24
6 3
Mauras visuomet pirmus 2m atrodo super, taip buvo visose jo komanduose, bet paskui prasideda intrigos. Speciau, kad kai ateina i komanda jis yra "visu draugas" bet po metu kitu pradeda ryskint savo charakteri ir prasideda
Cituoti
CaptainAmerica
 CaptainAmerica (F.C. Internazionale Milano, Vokietija) 11-27 16:48
3 2
the special one
Cituoti