K. Trippieras: "Visi daro klaidų, bet aš jų šį sezoną padariau ypač daug"

2019-06-02 22:08:58 Tottenham Hotspur FC

Londono "Tottenham" šeštadienį UEFA Čempionų lygos finale nusileido "Liverpool" ekipai ir nepasinaudojo istoriniu šansu triumfuoti stipriausiame Europos klubinio futbolo turnyre.

Šiose rungtynėse aikštėje pasirodė ir "pentinų" krašto gynėjas Kieranas Trippieras, kuris šį sezoną sulaukė nemažai kritikos dėl savo demonstruojamo žaidimo.

28-erių anglas po finalo, bendraudamas su "Sky Sports", pripažino, jog šis sezonas iš tiesų jam klostėsi ganėtinai sunkiai.

"Kuomet treneris mane išleidžia į aikštę, aš visada atiduodu visas jėgas. Visi daro klaidų, o aš jų šį sezoną padariau ypač daug, tačiau iš to pasimokiau.

Turėjau nemažai intervių apie savo pasirodymus šį sezoną, kurie nebuvo pakankamai geri. Aš visada tai pripažįstu", - teigė K. Trippieras.

Neseniai buvo pasirodę pranešimų, jog krašto gynėjas vasarą gali persikelti į "Napoli", tačiau pats futbolininkas pripažino, kad yra laimingas Londone.

"Esu laimingas būdamas čia. Turime puikią komandą. Futbole viskas gali pasikeisti akimirksniu, tačiau čia praleidau keletą puikių sezonų.

Dabar pasimėgausiu poilsiu, o po to laukia pasiruošimas sezonui, tuomet ir pasikalbėsiu su treneriu apie savo ateitį", - pridėjo anglas.

K. Trippieras šį sezoną "pentinų" gretose sužaidė 38 rungtynes, pelnė 1 įvartį ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Įvertinimas: 2 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


1DerFul (Arsenal FC) 06-02 22:29
23 0
Va cia pagarba , supranta , kad klysta ir kitu del to nekaltina. Ne kaip Mustafis n kartu si sezona , suklysta , kaltina kitus kurie isvis ne prie ko.
Cituoti
Vava 06-03 08:54
7 0
Kad tik Napolis nepersigalvotų
Cituoti